LoL'de düşük LP almak

ardaww234

Decapat
Yer
Emek Bursa Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, LoL'de 10Win 14 lose oyunum varken 2 gün içinde 22Win 20lose yaptım ve Win rate mi %52'ye kadar çektim, şu an 3 oyunluk galibiyet serim var ancak 19LP veriyor bu neden kaynaklanıyor? (isteyene hesabımın ismini veririm profilime bakabilirler)

Merhaba, LoL'de 10Win 14 lose oyunum varken 2 gün içinde 22Win 20lose yaptım ve Win rate mi %52'ye kadar çektim, şu an 3 oyunluk galibiyet serim var ancak 19LP veriyor bu neden kaynaklanıyor? (isteyene hesabımın ismini veririm profilime bakabilirler)

Art arda fazla kazanmanız lazım. Hatta lig atlamanız lazım.

Hesabınızı atabilir misiniz? MMR'ınız kötü olabilir.

Hocam ben bu oyunu kaç senedir oynuyorum. Bildiğim bir şey varsa hesaba düşük LP geliyorsa hesabı çöpe at gitsin. Kurtaramazsın o hesabaı çok çok çok zor yani.

Hocam fazla derken kaç mesela? Ona göre daha tryhard oynayacağım.

Hocam isim biraz garip ama nick katılaşmışbok 😨.

☹️
Görüş vs cs skorlarınız ortalamanın çok altında. Ama gene de bu kadar az maçta bu kadar az lp vermesi normal değil gibi.

Geri
Yukarı