LoL'de elo Boost kul hakkına girer mi?

• Konuyu başlatan slie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 7B
Böyle birşey bir daha olmayacak fakat 2. soruma halen cevap alamadım kimseden. Şu anda hesabım aktif bir şekilde girilebilir fakat ben girmiyorum içim rahat etmiyor. Şu anda girip oynasam vebal alır mıyım kul hakkına girer miyim tekrardan?
Bak kendin demissin hem destege yazdim diye..tekrar boost yaptirirsan kul hakki olur ama temiz temiz oynarsan sikinti olmaz ligler sifirlaniyor cunku..

Bak kendin demissin hem destege yazdim diye..tekrar boost yaptirirsan kul hakki olur ama temiz temiz oynarsan sikinti olmaz ligler sifirlaniyor cunku..
9. sezonun sonundan beri hiç dereceli atmadım. Hesaba da uzun süredir girmedim (8 ay oluyor). Aklıma şu takıldı hocam, Hesabın banlanması gerekiyordu ve banlanmadı(destek ekibine yazmama rağmen) tekrardan girip oynamam vebal sebebi olmaz değil mi?

9. sezonun sonundan beri hiç dereceli atmadım. Hesaba da uzun süredir girmedim (8 ay oluyor). Aklıma şu takıldı hocam, hesabın banlanması gerekiyordu ve banlanmadı(destek ekibine yazmama rağmen) tekrardan girip oynamam vebal sebebi olmaz değil mi?

Bak sen cok guzel bir kardese benziyorsun. Bir kere eloboost yaptirdin fark edilmedi ustune gittin itiraf ettin cigerini soguttun ama destek elemani senin itirafina gore ban atmaz ispati mumkun degil cunku. O yuzden bir hata yaptim burnum pislikten cikmaz diye dusunme. Ayni hataya dusme tekrar kafi.

Bak sen cok guzel bir kardese benziyorsun. Bir kere eloboost yaptirdin fark edilmedi ustune gittin itiraf ettin cigerini soguttun ama destek elemani senin itirafina gore ban atmaz ispati mumkun degil cunku. O yuzden bir hata yaptim burnum pislikten cikmaz diye dusunme. Ayni hataya dusme tekrar kafi.
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı