LoL'de en kolay hangi şampiyon ile tek/çift üzerinden rank kasılır?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Normalde mainim Veigar'dı, sıktığı için, oynamıyorum artık, bronz gümüş arası sıkıştım. Kolay oynayabileceğim bir Hero lazım bana, maçı taşıtacak.

LoL kötü oyun kanser sil falan demeyin boşuma ban yersiniz.

Normalde mainim Veigar'dı, sıktığı için, oynamıyorum artık, bronz gümüş arası sıkıştım. Kolay oynayabileceğim bir Hero lazım bana, maçı taşıtacak.

LoL kötü oyun kanser sil falan demeyin boşuma ban yersiniz.
Hiç bilgim yok neredeyse ama master yi oynanmaz mı ?

Şu anda Kai'Sa ve Samira aşırı güçlü midde oynamak istiyorsan illaki suikastçilerde bayağı güçlü. Orman için Dark'in ama suikastçı itemlerle oynamanı öneririm. Topta Kayle önerim.

Şu anda Kai'Sa ve Samira aşırı güçlü midde oynamak istiyorsan illaki suikastçilerde bayağı güçlü. Orman için Dark'in ama suikastçı itemlerle oynamanı öneririm. Topta Kayle önerim.

Kai'Sa en son nerf yemedi mi?

Hocam eskisi gibi değil master artık eziliyor.

Hala güçlü
Evet bayağı güçlü doğrudur. Tek çift kavramlarını bilmediğim için şöyle söyleyeyim hocam @Ethem Efe Master kolay şampiyon olduğu için oynanabilir ama ezilirse sıkıntı çıkar size. Kai'sa oynayabilirsiniz zaten çok kolay 15 dakikada öğrenirsiniz.

Garen ve Volibear(AP) deneyebilirsin. 1V5 atabilecek kapasitede ama düşük elolarda ki ben de o elodayım ne kadar iyi oynarsanız oynayın mid ve ADC sürekli feedliyor. Elinizden bir şey gelmiyor. Solo mainim neredeyse bütün el rakibimi eziyorum ama elohell durumundayım. Arkadaşlarınızla girip Win streak yapmanız lazım.

Geri
Yukarı