LoL'de hızlıca 30 seviyeye kasmak

XXFuRKaNXX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Okçu
LoL hesabım elo helle girmiş bulunmaktadır.
Elo altın 4 ama gümüş 4 gibi insanlar geliyor.
Ve 13-14 lp verirken 17-18 lp gidiyor.
Bende lig daha yeni başlamışken fresh hesap kasabilirm dedim ama 30 level için 1 ay harcamak istemiyorum. Yardım edebilen varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime Gaming üyeliği alırsanız 30 günlük XP takviyesinin yanında şampiyonlar, kostüm ve rp veriyor. Üyelik sadece 8 TL üstelik her ay tekrarlanıyor.

Prime Gaming üyeliği alırsanız 30 günlük XP takviyesinin yanında şampiyonlar, kostüm ve rp veriyor. Üyelik sadece 8 TL üstelik her ay tekrarlanıyor.
Hocam 8 TL ye alip bu olaydan yararlandiktan sonra direkt Prime uyeliginden cikin, para iadesi yapiliyor. Adice bir yontemdir fakat bize 8 TL yi bile hesap ettiren iktidar dusunsun.

LoL hesabım elo helle girmiş bulunmaktadır.
Elo altın 4 ama gümüş 4 gibi insanlar geliyor.
Ve 13-14 lp verirken 17-18 lp gidiyor.
Bende lig daha yeni başlamışken fresh hesap kasabilirm dedim ama 30 level için 1 ay harcamak istemiyorum. Yardım edebilen varsa sevinirim.

Amazon Prime ile 30 gün LoL exp takviyesi kazanıyorsunuz onu kullanabilirsiniz ayrıca LoL oyun scripti kullanıp botlara karşı modunda hesabınızı otomatik olarak sürekli oynatıp exp kasabilirsin.

Son düzenleme:
Hocam 8 TL ye alip bu olaydan yararlandiktan sonra direkt Prime uyeliginden cikin, para iadesi yapiliyor. Adice bir yontemdir fakat bize 8 TL yi bile hesap ettiren iktidar dusunsun.
Yani 8 lira koskoca Amazona koymaz. Bence size de koymayacaktır. Tabii tercih meselesi.

15 levellere kadar giriş botlarıyla oyna, 15'den sonra başlangıç botlarıyla oyna seri level kasarsın. Ama benim tavsiyem derece kasmakla uğraşma, gir normal maça bak keyfine, kazanmaya uğraşınca kafayı yiyor insan.

Hocam diğer arkadaşlarında dediği gibi amazon prime alabilirsiniz. Fakat kasacaksanız EUW da kasın TR de değil. Çünkü TR de oynamayı bilmeyen, toxic çok oyuncu var. EUWda da var ama TR kadar değil. Ilk levellerde türkler çok gelir oyununuza birkaç lvl atladıktan sonra türk fln kalmıyor.

Geri
Yukarı