LoL'de rank kasmak için karakter

fcn17

Decapat
Merhaba, ben LoL'de lig atlamak istiyorum fakat takımım pek iyi olmuyor. Koridor fark etmeksizin 1V5 atabilen taşıyıcı ve tek yemeyen karakter önerebilir misiniz?

Hangi ligte oynadığını bilmiyorum, hangi koridorda oynadığını da bilmiyorum. Discord vs kullanıyor musun? Cevaplarsan ona göre cevaplar söylerim.

Vladimir. Kendisi bana 2 günde 2 lig atlattırmış, 12 win streak artırmıştır. LoL analyst isimli kanal vladimir ile öğretici bir video çekti o videoyu izledikten sonra bir kaç montaj videosu izledikten sonra normal maçta mid lanede oyna. İlk item 900 goldluk bekleme süresinde azalma eşyasını al üstüne büyübüken ve rabadon. Eğer ikinci basende 1250 goldun yoksa 800 goldluk bekleme süresinde azalma eşyasını alabilirsin.

Vladimir. Kendisi bana 2 günde 2 lig atlattırmış, 12 Win streak artırmıştır. LoL analyst isimli kanal vladimir ile öğretici bir video çekti o videoyu izledikten sonra birkaç montaj videosu izledikten sonra normal maçta mid lanede oyna. İlk item 900 Gold'luk bekleme süresinde azalma eşyasını al üstüne büyübüken ve rabadon. Eğer ikinci basende 1250 Gold'un yoksa 800 Gold'luk bekleme süresinde azalma eşyasını alabilirsin.

Linkini atabilir misin?

Vladimir. Kendisi bana 2 günde 2 lig atlattırmış, 12 win streak artırmıştır. LoL analyst isimli kanal vladimir ile öğretici bir video çekti o videoyu izledikten sonra bir kaç montaj videosu izledikten sonra normal maçta mid lanede oyna. İlk item 900 goldluk bekleme süresinde azalma eşyasını al üstüne büyübüken ve rabadon. Eğer ikinci basende 1250 goldun yoksa 800 goldluk bekleme süresinde azalma eşyasını alabilirsin.
Sonunda Assasin Vladimir seven birisi. (Ben bu builde assasin vladimir diyorum)

Sonunda Assasin Vladimir seven birisi. (Ben bu builde assasin vladimir diyorum)
Assasin Vladimir demeyi hak ediyor gerçekten. Late gamede tek r e w atarak Penta atıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Geri
Yukarı