LoL'de internet kesildiği için perma ban

Riot Games tam bir saçmalık. Hesabım çift aşamalı doğrulama olduğu halde hacklendi, hackleyen kişi ise hesabımı satmış başka birisine sanırım benim bundan haberim yok tabii. Ticket attım hesabımı geri aldım falan 3 gün sonra perma ban yedim. Tekrar ticket attım neden ban yediğimi sormak için, bana hesap satışı yaptığımı ve bunun yasak olduğu söylediler. Ben de güzelce durumu açıkladım geçenlerde hesabımın çalındığını ve daha yeni bir ticket ile geri aldığımı söyledim, mail, şifre değiştirme sslerini attım, önceki ticketın numarasını bile attım. Ama bana banımın kaldırılmayacağını söylediler. Üstelik hesap koruması sıfır, şifresini bildiğiniz bir hesabın mailini hiç doğrulama kodu bile gelmeden değiştirebiliyorsunuz direkt sizin oluyor hesap!

EU West sunucusunda oynadığım hesabımla dün birkaç maç atmıştım ama maçta şöyle bir sıkıntı oluşmuştu ben oyuna girdiğim sırada kasamın arkasındaki kablo arıza yapmış sürekli internetim koptuğu için çık gir yapmak zorunda kaldım en sonunda düzeldi ve o maçı kazandık ancak 3 saat sonra hesabım perma yedi şimdi ne yapacağımı bilmiyorum ticket attığım zaman sadece bot geri dönüş yapıyor gerekçesi 11 kez çıkmışım ve havalı değilmiş :D

Hesabım 81 seviyeydi ve çok fazla para yatırıp yaklaşık 300 400 adet usta işi sandık açmıştım.

Botun cevabına geri yanıt atacaksın. 2 kere yaşadım aynısını git birinden ping görüntüsü al ya da sende varsa at görsele. Anlayıp açıyorlar.

Botun cevabına geri yanıt atacaksın. 2 kere yaşadım aynısını git birinden ping görüntüsü al ya da sende varsa at görsele. Anlayıp açıyorlar.

Açıldı zaten hocam ayrıca bu problemler sadece bende yok eğer izleyen varsa yayıncı "Elwind" bile bu sorunları son günlerde yaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı