LoL'de internet kesildiği için perma ban

surafu

Hectopat
EU West sunucusunda oynadığım hesabımla dün birkaç maç atmıştım ama maçta şöyle bir sıkıntı oluşmuştu ben oyuna girdiğim sırada kasamın arkasındaki kablo arıza yapmış sürekli internetim koptuğu için çık gir yapmak zorunda kaldım en sonunda düzeldi ve o maçı kazandık ancak 3 saat sonra hesabım perma yedi şimdi ne yapacağımı bilmiyorum ticket attığım zaman sadece bot geri dönüş yapıyor gerekçesi 11 kez çıkmışım ve havalı değilmiş :D

hesabım 81 seviyeydi ve çok fazla para yatırıp yaklaşık 300 400 adet usta işi sandık açmıştım

EU West sunucusunda oynadığım hesabımla dün birkaç maç atmıştım ama maçta şöyle bir sıkıntı oluşmuştu ben oyuna girdiğim sırada kasamın arkasındaki kablo arıza yapmış sürekli internetim koptuğu için çık gir yapmak zorunda kaldım en sonunda düzeldi ve o maçı kazandık ancak 3 saat sonra hesabım perma yedi şimdi ne yapacağımı bilmiyorum ticket attığım zaman sadece bot geri dönüş yapıyor gerekçesi 11 kez çıkmışım ve havalı değilmiş :D

Hesabım 81 seviyeydi ve çok fazla para yatırıp yaklaşık 300 400 adet usta işi sandık açmıştım

Durumu takım arkadaşlarına açıkladın mı?
Hep birlikte raporlanmış olabilirsin.

hahahaha başınıza gelmediği için sallamış oluyorum dimi :D Hocam eğer ticket ekran görüntüsü atmak yasak değilse buraya gönderebilirim bizzat botun cevabını kendiniz görün.

Buyrun hocam, botun bana gönderdiği ektedir.

Screenshot_2.png

Neden yasak olsun ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı