LoL'de perma ban açılabilir mi?

Eğer hesabını birisi ele geçirmiş ve o hesabı kullanırken küfür vs etmişse bunu da kanıtlarsanız açılabilir.

Hayır maalesef bu durumda da açılmıyor kesinlikle, çalınan hesapların geri alımı ile ilgili gerekli destek sağlanıyor ama ban yediyse müdahale etmiyorlar. Eski bir Riot çalışanı olarak söylüyorum.

Hayır maalesef bu durumda da açılmıyor kesinlikle, çalınan hesapların geri alımı ile ilgili gerekli destek sağlanıyor ama ban yediyse müdahale etmiyorlar. Eski bir Riot çalışanı olarak söylüyorum.

Ben 3 yıl önce LoL EUW'te oynuyordum fakat 1 yıl falan oynadıktan sonra LoL'ü bırakmıştım ve tekrar başlamak istediğimde EUW hesabımın perma ban yediğini gördüm. Desteğe yazdığımda ise şöyle bir cevap verdiler "isteğinin dışında hesaba giriş yapıldığını gördüğümüzden dolayı banını kaldırıyoruz." deyip kaldırmışlardı.

Hayır, küfür etmeden önce düşünecektiniz. Keşke oyundaki tüm toksik oyuncular kalıcı olarak banlansa. Milletin oyun zevkinin içine etmekten ne anlıyorsunuz arkadaş? Chat yapmadan oyununuza bakın işte.

Geri
Yukarı