LoL'de işlemci ve ekran kartının 46 derece olması normal mi?

NoNAME5252

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcim R5 3600 4GHz sabit kullanıyorum. Ekran kartı RX 580 55 dereceden önce fanlar dönmüyor. Bu değerler iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi. Sorun çıkartmayacak, serin sıcaklıklar.

CPB altında global C state ayarı var boştayken video falan ızlerken 4GHz çalışmamasıiçin açmammı lazım.
CPB altında global C state ayarı var boştayken video falan ızlerken 4GHz çalışmamasıiçin açmammı lazım.
Gayet iyi. Kaç olmasını bekliyordunuz ki?
Çok normal. Kart ısınmadığı için fanları çalıştırmaya gerek duymuyor. Endişe edilecek durum yok.

@NoNAME5252, bahsettiğiniz işlemci kullanılmıyorken oluyor.

Video falan izlerken büyük ihtimal kullanım ve binen yük artacak. Yine de açabilirsiniz.

Kapatımca fandaki cızırtı gider dediler yararı ve zararı ne ise yazma şansınız var mı kaç gündür araştırıyorum bulamadım. Google'da gezerken 2-3 GHz kullansa yeter boşts 4GHz olmasin yeter 3.60 GHz'deyken dengeli moda alınca boşta 2.20 GHz kullanıyordu.

İşlemcim R5 3600 4GHz sabit kullanıyorum. Ekran kartı RX 580 55 dereceden önce fanlar dönmüyor. Bu değerler iyi mi?
Gayet iyi bir şey. Ekran kartın ihtiyaç duymadığı için fanları döndürmüyor.

Geri
Yukarı