LoL'de karakterler için Rün ve İtemler nasıl ezberlenir?

Tecrübe. Ama yeni item sistemi zaten sana belli bir mantıkta öneriyor. Onları alabilirsin. Rün konusuna gelecek olursan da core rünleri bellidir. İnternetten bulursun. Rakibe göre de zırh veya büyü direnci girersin.
Hocam işte o zırh veya büyü direncini gireceğimi nerden anlayacağım?

Rünleri ve eşyaları öğrenene kadar yardımcı olan bazı programlar var onları da kullanabilirsin.
Hocam Blitz kullanıyorum ama yani ben kendim yapmak istiyorum.
SenpAl programını kullan. Türkçe saldırı vs. taktikleri veriyor. Rünleri vs. otomatik oyununa yüklüyor. Ama yine de kontrolü tamamen programa bırakma.
Sesli konuşuyor mu hocam?

Tam karşında olacak rakibin AP hero ise büyü direnci, AD ise zırh girersin. Rünlerin olayı erken oyun içindir zaten. Bu hep böyleydi. Yanlış girsen bile pek problem değil. Şu anki rün sistemi çok boş zaten.
Hocam ben de karşımdaki karakterin AP ya da AD olduğunu nerden anlayabilirim onu soruyorum.
Aslında uzun süre oynarayak başta videolar izlersin sonra uzun süre oynamak ya da Zula da çar kasarsın.
Ne diyorsunuz hiç anlamadım.

Karşındakine göre itemler alabilirsin. Mesela stun atıyorsa ve büyü hasarı vuruyorsa civalı kuşak alabilirsin. Tabi oynadığın şampiyona da uyumlu olmasına dikkat et. Lol eğitici videolar izle. Fakat en önemlisi tecrübe. Oynadıkça çözüyorsun mantığını oyunun, artık her heroyu oynayabiliyorsun bi vakitten sonra mesela 150 sv. Aram da oynayabilirsin rastgele şampiyonlar veriyor. Skillsetleri öğrenirsen her heroya karşı oynarsın.

Geri
Yukarı