LoL'de kısaltma küfür kullanınca ban yenir mi?

Ya kardeşim sen cidden bu kadar korkuyorsan demek ki olay senin anlattığın şekilde gerçekleşmemiş. Sana "salak" diye hakaret eden birine "sg" dediğin için bu kadar korkmazdın. Açık açık söyle; dini veya milli değerlere mi küfür ettin?
vallaha hiç küfür etmedim "sg" dışında etsem öyle sorarım

Ya kardeşim sen cidden bu kadar korkuyorsan demek ki olay senin anlattığın şekilde gerçekleşmemiş. Sana "salak" diye hakaret eden birine "sg" dediğin için bu kadar korkmazdın. Açık açık söyle; dini veya milli değerlere mi küfür ettin?
ben zaten hukuk okumayı düşünüyorum (16 yaş) aileme bu durumu açıklamaktan korkuyorum "ya olursa" diye. (Gerçi oyun içinde ona "davami etcen kufur ettirip xD" yazdigim icin ironi de yapmis olabilir ama korkuyorum.)

Vay arkadaş LoL kitlesi ne hale gelmiş be, "sg" yazınca dava yerim diye korkuyor çocuk :D Ortaokulun başından lise hayatımın sonuna kadar LoL oynadım, bir kere bile hiç kimsenin birbirinin ailevi değerlerine küfür etmediği bir oyuna denk gelmedim.
Artık ailevi dönem bitti hocam lolde artık kuran allah şehitler atatürk falan var maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı