LoL'de lig atlayamamak

Zel0S

Femtopat
Daha fazla  
Başlıktata gördüğünüz gibi, ne yapsam ne etsem de olmuyor. TR serverında solo Q oynuyorum ve yaklaşık 3 yıldır oyun bilgim iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Hangi şampiyonun nerelerde ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Neredeyse her koridoru denedim; üst, orta, orman ve ADC rollerini en az 6-7 ay oynadım ve üzerine bir sürü araştırma yaptım. Şu anda ADC oynuyorum, ancak ne yapsam da bir türlü başarılı olamıyorum. Mental durumum zayıfladı ve maçlarda 0-2 olunca hemen alt F4 atmaya başladım. Oyunu silmeyi düşünüyorum, çünkü düşüş yaşadıkça motivasyonum daha da azalıyor. Yeni bir hesap açtım ve bu hesapla Gümüş 2 başladım. Fakat mental durumum gitmeye başladı ve çok sayıda maç kaybettim, sonunda bronza kadar düştüm. Şu an ne yapmam gerektiğini anlayamıyorum.

Takımsız TR'de lig çıkamazsın gibi bir görüş var ve bu görüşe bende katılıyorum ya EU West'e geç ya da TFT'ye başla daha sakin oyun.

Başlıktata gördüğünüz gibi, ne yapsam ne etsem de olmuyor. TR serverında solo Q oynuyorum ve yaklaşık 3 yıldır oyun bilgim iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Hangi şampiyonun nerelerde ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Neredeyse her koridoru denedim; üst, orta, orman ve ADC rollerini en az 6-7 ay oynadım ve üzerine bir sürü araştırma yaptım. Şu anda ADC oynuyorum, ancak ne yapsam da bir türlü başarılı olamıyorum. Mental durumum zayıfladı ve maçlarda 0-2 olunca hemen alt F4 atmaya başladım. Oyunu silmeyi düşünüyorum, çünkü düşüş yaşadıkça motivasyonum daha da azalıyor. Yeni bir hesap açtım ve bu hesapla Gümüş 2 başladım. Fakat mental durumum gitmeye başladı ve çok sayıda maç kaybettim, sonunda bronza kadar düştüm. Şu an ne yapmam gerektiğini anlayamıyorum.

Oynama bu kadar takmaya değecek bir oyun değil, adam akıllı bir pren yoksa zaten hiçbir şey yapamazsın.

Tek başına ADC ile oyunu taşımakta zorlanırsın şu an feedlensen bile. Mid lane de bozuk şampiyonları mainle tek başına oyun taşıyıp atlarsın lig belli bir seviyeye kadar.

Başlıktata gördüğünüz gibi ne yapsam ne etsemde olmuyor TR de solo Q oynuyorum yaklaşık 3 yıldır oyun bilgim vs fena değil durumda olduğunu düşünüyorum en azından hangi şampiyon nerelerde ne kadar güçlü bunları biliyorum neredeyse her koridoru denedim üst mid orman ADC sadece SUP oynamadım ve bu rollerin her birini en az 6-7 ay oynadım ve üzerine bir sürü araştırma yaptım ve şu anda da ADC oynuyorum fakat ne yapsamda olmuyor artık mentalim zayıfladı 0-2 olup alt F4 atmaya başladım oyunu silmeye doğru gidiyorum sürekli araştırıp öğrenmeme rağmen bir şeyler yanlış ve ne olduğunu anlayamıyorum bir türlü lig atlayıp oyundan keyif alamıyorum yeni hesaba geçtim hesap gümüş 2 başladı Gold plat arası maç atıyordum sonra mentalim gitmeye başladı ve çok maç kaybetmeye başladım alt F4 atmaya başladım ve şu an bronza kadar düştüm ne yapmam lazım...

Hocam ben tek karakterle elmas oldum sadece morde oynayarak yani taşayacak şampiyonlar oynayın rahat atlarsınız.

Aynı durumdayım. Lalenin birisi geliyor ya afk kalıyor ya feedliyor. Genelde bu tayfa kusura bakmayın arkadaşlar beceremedim demek yerine toksik ve küfürle devam ediyor. O nedenle çok takmamak lazım.

Hocam challanger olsanız ne olacak ? Demir olsanız ne olacak ? Boş zaman öldürmeye, zevk almak için oynayın bence. Yok lig istiyorum diyorsanız da her zaman iyi takım gelmez, takım kötü geldi diye sinirlenmenin de size katkısı yok. Ya kendinizi daha fazla geliştireceksiniz, ya da kötü takım gelince sakince eğlencenize bakacaksnız.

Başlıktata gördüğünüz gibi, ne yapsam ne etsem de olmuyor. TR serverında solo Q oynuyorum ve yaklaşık 3 yıldır oyun bilgim iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Hangi şampiyonun nerelerde ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Neredeyse her koridoru denedim; üst, orta, orman ve ADC rollerini en az 6-7 ay oynadım ve üzerine bir sürü araştırma yaptım. Şu anda ADC oynuyorum, ancak ne yapsam da bir türlü başarılı olamıyorum. Mental durumum zayıfladı ve maçlarda 0-2 olunca hemen alt F4 atmaya başladım. Oyunu silmeyi düşünüyorum, çünkü düşüş yaşadıkça motivasyonum daha da azalıyor. Yeni bir hesap açtım ve bu hesapla gümüş 2 başladım. Fakat mental durumum gitmeye başladı ve çok sayıda maç kaybettim, sonunda bronza kadar düştüm. Şu an ne yapmam gerektiğini anlayamıyorum.

Hayatsız bir OTP ol plata belki elmasa zorlarsın. Sadece Nunu oynayarak aşırı hızlı plata çıkmıştım mesela ben. Elmasa kasarken artık mental tamamen çöktü çar da küfürden ban yemesin diye saldım dereceliyi.

Başlıktata gördüğünüz gibi, ne yapsam ne etsem de olmuyor. TR serverında solo Q oynuyorum ve yaklaşık 3 yıldır oyun bilgim iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Hangi şampiyonun nerelerde ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Neredeyse her koridoru denedim; üst, orta, orman ve ADC rollerini en az 6-7 ay oynadım ve üzerine bir sürü araştırma yaptım. Şu anda ADC oynuyorum, ancak ne yapsam da bir türlü başarılı olamıyorum. Mental durumum zayıfladı ve maçlarda 0-2 olunca hemen alt F4 atmaya başladım. Oyunu silmeyi düşünüyorum, çünkü düşüş yaşadıkça motivasyonum daha da azalıyor. Yeni bir hesap açtım ve bu hesapla gümüş 2 başladım. Fakat mental durumum gitmeye başladı ve çok sayıda maç kaybettim, sonunda bronza kadar düştüm. Şu an ne yapmam gerektiğini anlayamıyorum.

Hayatsız bir OTP ol plata belki elmasa zorlarsın. Sadece Nunu oynayarak aşırı hızlı plata çıkmıştım mesela ben. Elmasa kasarken artık mental tamamen çöktü çar da küfürden ban yemesin diye saldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı