LoL'de lig kasmak istiyorsanız 5 kişi oynayacaksınız

Kelimelere dikkat edin isterseniz ceza yiyebilirsiniz. Kitlesinin toxic olmasına %100 katılıyorum da sadece bilin, kötü adamlar hep sizin takımınıza denk gelmiyor. Herkes toxic olduğu için karşıya da geliyorlar bunlar elo kasamamak için bahaneler değil.

Peki, biz elmas 1'e şansa çıktık. Oyunun kitlesinde de bu tarz toksikler 10 maçtan 2sinde geliyor. Sen haklısın.

Peki, biz elmas 1'e şansa çıktık. Oyunun kitlesinde de bu tarz toksikler 10 maçtan 2'sinde geliyor. Sen haklısın.

Elmas 1'e şansa çıkmadınız, iyi oynadığınız için çıktınız. Sezon 3'den beri oynuyorum en az +10.000 saatim vardır, her türlü oyuncuyla beraber oynadım tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Lig kasmanin bir anlami yok. Bana hep sıkıcı gelmistir.

LoL'e kesinlikle yas siniri gelmeli 15 yasin altindaki çocuk geliyor sovulmedik yerimi birakmiyor bir de ben destek oynuyorum adama saldiriyorum adcm minyon kesiyor sonra geri cikiyorum ben geri cikinca kendisi saldiriyor neden yardim etmedin diyor plat 3'um Silver diyor.

Oyuna yaş sınırı getirseler bile etkisi olmaz. Yapabilecekleri en etkili yöntem T.C. kimlik numarası ile giriş yapmak olur. Onda da babasının T.C. kimlik numarasını yazıp yine oynarlar.

Bir kere bu bot lanedekiler çok bilmiş ve durduk yere pingliyorlar. Örneğin solodaki adam ölünce, ping hakkı bitene kadar pingliyor. O yüzden sesli sohbete girerlerse kanser ederler oyuncuları.
Ya bir de saçma sapan terimler üretmişler.kendilerini havalı sanıyorlar ingilizce konuşunca.ve diyelim yasuo alıyorum (feedleyenlerden )değilim. Aldığım gibi al işte feedleyecek,ben afk,geldi yine 800k vs diyorlar. İnsanda zevk de kalmıyor.

Dostum yeni mi farkettin? O oyunların çoğu takımın oynamadığı sürece seni de kısıtlıyor.Eskiden taşınıyordu ama şimdi zor.

Biz bu söylediklerini sezon4te yaşıyorduk ben taa o zaman saldım.

Sadece bu sezonda 370 oyun atmışsın, oyunda AFK insanların olabildiğini yeni mi öğrendin?

Maalesef her dereceli oyunda böyle. Bu yüzden cs de silverım. Oysa bi ara arkadaşlarla oynadık hemen nova 3 oldum.
Tamam kötü takım denk gelebilir ama bu lig çıkamamak için bir bahane değil. 10 maç giriyorsan en fazla 2-3 maçına denk geliyor, geri kalan 7 maçı kazanıp kazanmamak sana bağlı.
Yo ben istisnasız bazen 5-10 maç kaybediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…