LoL'de lig kasmak istiyorsanız 5 kişi oynayacaksınız

Xantern

Hectopat
Makaleler
2
Yer
TR server
LoL'de lig kasmak istiyorsanız ya çok şanslı olacaksınız (eşleştirme konusunda) ya da 5 kişi oynayacaksınız. Şu gelen takıma bak ya. Faker olsa bile bu takımı taşıyamaz. Bence Riot Games öyle bir sistem geliştirmeli ki bu tarz oyunları kaybedince 2-3 lp falan gitmeli.

1623883621042.png

eyre

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ascent'ta piknik yapıyor.
Genellikle Riot Games oyunlarında böyle bir sorun var. Geçen gün arkadaşımla Valorant'ta bir rekabetçi girelim dedik, kazandık kazanmasına da takımda 1. bendim, 2. arkadaşımdı. Dediğiniz gibi rekabetçide iyi bir takım için çok şanslı olmanız veya da 5 kişi oynamak gerekiyor. League of Legends'da da yaşadım, yaşamadım değil.

süleyman88

Centipat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
LoL'de lig kasmak istiyorsanız ya çok şanslı olacaksınız (eşleştirme konusunda) ya da 5 kişi oynayacaksınız. Şu gelen takıma bak ya. Faker olsa bile bu takımı taşıyamaz. Bence Riot Games öyle bir sistem geliştirmeli ki bu tarz oyunları kaybedince 2-3 lp falan gitmeli.

Eki Görüntüle 1071365
Senin yaşadığını yaşayan birçok kişi var. Bende çok düştüm bu duruma. 5 kişi olmasına gerek yok aslında yanına sağlam bir pre alırsan. 2 kişi de götürülebilir. Bu durumda sizin dışınızdaki 1 feederı taşıyabilirsiniz, 2 zor 3 neredeyse imkansız. :)

1000msgodGman

Picopat
7 yıldır oynuyorum bu kadar rezalet olmamıştı oyun. En azından sesli getirseler takımla etkileşim olur. Çoğu kişi bu durumda küfür ederler vs diyor. Ama ben sanmıyorum mesela çocuk durduk yerde aq vs. Şeyler yazıyorsa, bunu sözlüde kolay kolay büyük birine vs. Yapamaz. Bir de bence de bırakın lolü cidden aşırı boş kitle ve meta var. Herkes saçma yayıncılardan gördüğü taktikleri deniyor.

Yukarı