LoL'de lig kasmak istiyorsanız 5 kişi oynayacaksınız

Elmas 1 bıraktım zaten. Neyin kasamaması? Allah aşkına :D solo oynarken gümüştüm. 5 pre oynamaya başladık. Rahatça plat 1'e çıktık. Plattan elmasa çıkmak zordu. Elmasa çıkınca da boostedları döve döve elmas 1 olduk. Oyunun kitlesinin ne kadar boktan olduğunu başka daha nasıl anlatabilirim :D oyunu bırakıp hesabımı satmamın sebebi zaten kitlenin çok kötü oluşu. Yoksa ben seviyordum MOBA oyunları oynamayı.

Kelimelere dikkat edin isterseniz ceza yiyebilirsiniz. Kitlesinin toxic olmasına %100 katılıyorum da sadece bilin, kötü adamlar hep sizin takımınıza denk gelmiyor. Herkes toxic olduğu için karşıya da geliyorlar bunlar elo kasamamak için bahaneler değil.

Peki, biz elmas 1'e şansa çıktık. Oyunun kitlesinde de bu tarz toksikler 10 maçtan 2'sinde geliyor. Sen haklısın.

Elmas 1'e şansa çıkmadınız, iyi oynadığınız için çıktınız. Sezon 3'den beri oynuyorum en az +10.000 saatim vardır, her türlü oyuncuyla beraber oynadım tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Katılmıyorum. Kendim bronz gümüş arası giderken, 4 gümüş arkadaşımı yanıma aldım. Elmas 1 olduktan sonra oyunu bıraktık. Ne takım arkadaşın zevk veriyor, ne rakip. Maç kazandığın için söven, takım arkadaşı kötü bir maç geçiriyor diye bilerek onu satan, karşı takıma info veren, istediği heroyu aldılar yada banladılar diye maç boyu söven yada bilerek besleyen... Bunların hepsi rakip takıma gelenler. E haliyle oyundan böyle zevk almıyorduk. Bu oyunun 10 maçından 9u böyleleriyle dolu.
Lig kasmanin bir anlami yok. Bana hep sıkıcı gelmistir.

LoL'de lig kasmak istiyorsanız ya çok şanslı olacaksınız (eşleştirme konusunda) ya da 5 kişi oynayacaksınız. Şu gelen takıma bak ya. Faker olsa bile bu takımı taşıyamaz. Bence Riot Games öyle bir sistem geliştirmeli ki bu tarz oyunları kaybedince 2-3 lp falan gitmeli.

Eki Görüntüle 1071365

LoL'e kesinlikle yas siniri gelmeli 15 yasin altindaki çocuk geliyor sovulmedik yerimi birakmiyor bir de ben destek oynuyorum adama saldiriyorum adcm minyon kesiyor sonra geri cikiyorum ben geri cikinca kendisi saldiriyor neden yardim etmedin diyor plat 3'um Silver diyor.

LoL'e kesinlikle yas siniri gelmeli 15 yasin altindaki çocuk geliyor sovulmedik yerimi birakmiyor bir de ben destek oynuyorum adama saldiriyorum adcm minyon kesiyor sonra geri cikiyorum ben geri cikinca kendisi saldiriyor neden yardim etmedin diyor plat 3'um Silver diyor.

Oyuna yaş sınırı getirseler bile etkisi olmaz. Yapabilecekleri en etkili yöntem T.C. kimlik numarası ile giriş yapmak olur. Onda da babasının T.C. kimlik numarasını yazıp yine oynarlar.

Bir kere bu bot lanedekiler çok bilmiş ve durduk yere pingliyorlar. Örneğin solodaki adam ölünce, ping hakkı bitene kadar pingliyor. O yüzden sesli sohbete girerlerse kanser ederler oyuncuları.
Ya bir de saçma sapan terimler üretmişler.kendilerini havalı sanıyorlar ingilizce konuşunca.ve diyelim yasuo alıyorum (feedleyenlerden )değilim. Aldığım gibi al işte feedleyecek,ben afk,geldi yine 800k vs diyorlar. İnsanda zevk de kalmıyor.

Dostum yeni mi farkettin? O oyunların çoğu takımın oynamadığı sürece seni de kısıtlıyor.Eskiden taşınıyordu ama şimdi zor.

Biz bu söylediklerini sezon4te yaşıyorduk ben taa o zaman saldım.

Sadece bu sezonda 370 oyun atmışsın, oyunda AFK insanların olabildiğini yeni mi öğrendin?

1623912493110.png

LoL'de lig kasmak istiyorsanız ya çok şanslı olacaksınız (eşleştirme konusunda) ya da 5 kişi oynayacaksınız. Şu gelen takıma bak ya. Faker olsa bile bu takımı taşıyamaz. Bence Riot Games öyle bir sistem geliştirmeli ki bu tarz oyunları kaybedince 2-3 lp falan gitmeli.

Eki Görüntüle 1071365
Maalesef her dereceli oyunda böyle. Bu yüzden cs de silverım. Oysa bi ara arkadaşlarla oynadık hemen nova 3 oldum.
Tamam kötü takım denk gelebilir ama bu lig çıkamamak için bir bahane değil. 10 maç giriyorsan en fazla 2-3 maçına denk geliyor, geri kalan 7 maçı kazanıp kazanmamak sana bağlı.
Yo ben istisnasız bazen 5-10 maç kaybediyorum

Geri
Yukarı