LoL'de nasıl gelişilir?

Lucario gx

Femtopat
Daha fazla  
League of Legends'a başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Mainlerim:
  • Teemo
  • Kled
  • Ahri
  • Hermandinger
  • Mordekaiser
Oyunda nasıl hızla gelişibilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends'a başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Mainlerim:
  • Teemo
  • Kled
  • Ahri
  • Hermandinger
  • Mordekaiser
Oyunda nasıl hızla gelişibilirim?
Hocam ben oyuna başladığım zamanlar, bol bol youtube videoları izleyip ardından da antrenman modunda veya botlarla videolarda gördüğüm hareketleri, buildleri deniyordum. Siz de böyle yapabilirsiniz.

Hocam ben oyuna başladığım zamanlar, bol bol YouTube videoları izleyip ardından da antrenman modunda veya botlarla videolarda gördüğüm hareketleri, Build'leri deniyordum. Siz de böyle yapabilirsiniz.

Olabilir ama pek zamanım yok.
Zaten çok da kötü oynamıyorum. İlk oynamaya başladığıma göre tecrübe kazandım. Artık hangi karakterlerden kaçmam gerektiğini biliyorum xd. Yine de çok teşekkürler.

Taowb izleyebilirsin kendisi iyi oynuyor ve öğretici oynuyor her günde video atıyor.
o kadar öğretici içerik varken o adamı önermeniz komik olmuş herneyse yt üzerinden videolar ile beraber kendinizi geliştirebilirsiniz tabii film izler gibi izlemiceksiniz ayrıca o an neden o hareketi yaptığını sorgulamanız lazım.

O kadar öğretici içerik varken o adamı önermeniz komik olmuş her neyse YT üzerinden videolar ile beraber kendinizi geliştirebilirsiniz tabii film izler gibi izlemiceksiniz ayrıca o an neden o hareketi yaptığını sorgulamanız lazım.

Ben yazdığımda genelde o karşıma çıkıyor başka öğretici kanallar varsa söyler misiniz onları da takip edeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı