LoL'de neden hiç kazanmıyorum?

Makaleler
4
Arkadaşlar neden hiç kazanamıyorum? Sinirden duvarları yumrukluyorum, başıma ağrılar giriyor. Bir ara laptopa öyle bir vurdum ki cihaz pili algılayamadı bir daha. Bu oyuna girmeden sinir hapları mı içmem gerekiyor illaki, bu oyunda kazanmak için ne yapmam gerekiyor Allah rızası için fikirlerinizi belirtir misiniz?

Sinirleniyorsanız, oynamayabilirsiniz. Bu oyunlar sakinlik ve soğukkanlılık gerektirir.

Kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Oyunun en önemli özelliği, oyunu takip edip; farm yapmaktır.

Farming ve harita takibi AŞIRI önemli unsurlardan birisi. Takımın 0/10 gitse bile sen çok düzgün farming ile karşı takımdakilere deli fark atabilirsin.

Arkadaşlar neden hiç kazanamıyorum? Sinirden duvarları yumrukluyorum, başıma ağrılar giriyor. Bir ara laptopa öyle bir vurdum ki cihaz pili algılayamadı bir daha. Bu oyuna girmeden sinir hapları mı içmem gerekiyor illaki, bu oyunda kazanmak için ne yapmam gerekiyor Allah rızası için fikirlerinizi belirtir misiniz?
Demek ki yeterince iyi oyuncu değilsiniz malesef.Tavsiyem ise 3 ana karakter belirleyin(oynadığınız koridora göre) onları oynayın ve o koridorda usta oyuncuları ne yaptığına bakın.

Plat 3 eloboostlardan trollerden geçilmiyor. Yok abi kesinlikle bir sorun var bu ligde. Plat 4 öyle değil mesela. Çıkıp düşüyorum. Çıkıp düşüyorum kitleden. Benim hesap bayağı dolgun ve emek verilmiş bir hesap. Yoksa yüzüne bakmam şu oyunun.

Geri
Yukarı