LoL'de oturum açamamak

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Hesabımda oturum açamıyorum, başka hesaptan girebiliyorum fakat ana hesabımdan giremiyorum. Ekteki hatayı alıyorum, bunun çözümü var mıdır? 10-15 kere kapatıp açmayı denedim, hextech onarım aracını denedim fakat bir türlü düzelmedi.

sssss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hesabınızda başka bir kişi oynuyor olabilir ya da BAN yemiş olabilirsiniz.

Ban yemişsin. Bende banlı hesabımdan girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyordum. Daha önceden böyle yazmıyordu ama.

aynısı birebir bana da oldu. ticket attım ve 14 gün ban yediğimi öğrendim. birkaç kişi daha benim gibi dönüş aldı. yani %99 sen de ban yedin. ticket at ve ne kadar süre için ve neden yediğini öğren.

Şimdi anladım, LoL geçici ban anlamak sekmesinde mesaj kayıtları bulunuyormuş, ben hesabımı Valorant için bir arkadaşıma vermiştim fakat LoL de bir maça girip tüm değerlere küfür etmiş ve hesap sanırım bunun sonucunda ban yemiş. Hesap kalıcımı geçicimi uzaklaştırıldığını nasıl anlarım? Ek olarak IP bilgisinden benim yapmadığım anlaşılabilir mi?

Şimdi anladım, LoL geçici ban anlamak sekmesinde mesaj kayıtları bulunuyormuş, ben hesabımı Valorant için bir arkadaşıma vermiştim fakat LoL de bir maça girip tüm değerlere küfür etmiş ve hesap sanırım bunun sonucunda ban yemiş. Hesap kalıcımı geçicimi uzaklaştırıldığını nasıl anlarım? Ek olarak IP bilgisinden benim yapmadığım anlaşılabilir mi?

Hesap paylaşımı Riot Games'te zaten yasak diye biliyorum ben. Ayrıca ticket atarak BAN süreni vb. öğrenebilirsin.

"Ek olarak IP bilgisinden benim yapmadığım anlaşılabilir mi?" Ritoya sor. Hem hesabını sakla eposta çalan bilerek ban attıran
çok.

Hesabımda oturum açamıyorum, başka hesaptan girebiliyorum fakat ana hesabımdan giremiyorum. Ekteki hatayı alıyorum, bunun çözümü var mıdır? 10-15 kere kapatıp açmayı denedim, hextech onarım aracını denedim fakat bir türlü düzelmedi.

Eki Görüntüle 1076172

Hocam merhaba tekrar modemi resetleyip girmeyi deneyin veya mobil veriyle girmeyi deneyin sanırım düzeliyormuş. (eğer ban yemediğinden eminsen yap)

Eğer Riot'a hesabınızı paylaştığınızı söylerseniz sınırsız ban yiyeceksiniz. O yüzden sormayın, olsa ne olur olmasa ne olur?

Hocam merhaba tekrar modemi resetleyip girmeyi deneyin veya mobil veriyle girmeyi deneyin sanırım düzeliyormuş. (eğer ban yemediğinden eminsen yap)
Kesin ban yedim, LoL destek kısmında mesaj kayıtları bulunuyor ama ne kadar ban yediğim yazmıyor.

Kesin ban yedim, LoL destek kısmında mesaj kayıtları bulunuyor ama ne kadar ban yediğim yazmıyor.
Eğer Riot'a hesabınızı paylaştığınızı söylerseniz sınırsız ban yiyeceksiniz. O yüzden sormayın, olsa ne olur olmasa ne olur?
Dün yazmıştım, umarım sıkıntı olmaz.
Ticketime yaklaşık 2 gündür cevap gelmedi, ne kadar ban yediğimi nasıl anlarım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı