LoL'de iyi oynayamıyorum

Karasmai Kayn izlemeni oneririm. Onun oynayis stilini benimse, ayrica farm ve objektifler, gankden her zaman daha onemli. Zamanla alisirsin. LoL su an TR kitlesi nedeniyle cok gomuluyor ama CS2, Valorant gibi oyunlardan zerre farki yok. Zumrut - Elmas liglerinde de bu kitleden cok buyuk oranla arinmis oluyorsun zaten.

Ek olarak karsida tank var, Rhaast olmaliyim mentalitesi cok sacma ve yanlis. Kendi takimindaki karakerlere gore form almalisin. Bundan da ote; su an Rhaast asiri gucsuz, art arda 7-8 nerf falan yedi sanirim. Surekli Golge ol.

Oynadığım karakter Kayn. Jungle hakkında bilgileri, hangi rünleri ve itemleri kullanmam gerektiğini araştırdım. Ama yine de itemi olmayan şampiyonlar bile bana ağzı açık bırakacak hasarlar veriyor. Bu oyunun dengesizliğinden mi kaynaklı yoksa saydığım şeyler harici bir şey yapmam gerekiyor mu?
Kayn asıl formu çok zayıf bu yüzden amacın olabildiğince hızlı form geçişi yapman gerek. Tabii ki karakterin form geçişi için rakip birimde yetenek ve düz vuruş gerçekleştirmen gerek ki bu da karakteri zor yapan unsur ancak form geçişinden sonra karakterin kırık seviyesinde olduğunu düşünüyorum. Ha oyun patchlerle daha kötüye gidiyor orası doğru.

Ayrıca karşı jungle konumunu tahmin etmek ve buna bağlı fırsat yakalamayı bilmen gerek. Objektif almaya özen göster.

Son düzenleme:
Sezon 6'dan beri oynuyorum. Eskiler bilir bronz 5 -25 LP leride gördüm. Platta oyunu bırakmışlığımda var. LoL tamamen mental ve mekanik oyunu. Rakibini iyi analiz edeceksin ve temel mekanikleri öğreneceksin. Bu oyun böyle oynanır. Şahsi fikrimi soracak olursan bırak. Ben bıraktım. Artık daha sakin bir insanım.

Geri
Yukarı