LoL'de ping olmamasına rağmen lag var

cegg26

Decapat
Daha fazla  
LoL'de pingim 14-17 arası değişiyor. FPS'im de sabit 60 fakat ara sıra oyun çok lag'leniyor. Skill'lere bastığımda, yürüme komutu verdiğimde bazen 1-2 saniye gecikiyor. Son 2 haftadır oyunum zehir oldu. Modemi resetledim, LoL'ü silip geri yükledim fakat düzelmedi. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Not: Arama modunda nedense bu sorun daha çok ortaya çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu güncellemeler oyunu mahvetti. Önceden sabit 144 FPS alıyordum En yüksek ayarlarda oynuyordum sorun yoktu, Fakat son 1 aydır Brand Ulti atınca W skilini atınca sonra, Seraphine Skillerine kullanınca aşırı FPS drop yiyorum. Sistemsel değil oyun bazlı sorun var. Farkederseniz zaten Ana sayfa da sol üstte sürekli ünlem işareti ile şu sorunun farkındayız en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız yazıyor hep farklı konularda. Client getirdiler batırdılar. Önceden direkt giriş yapıyorduk sorun yoktu.

FPS limitini kaldır.
Yok zaten

Bu güncellemeler oyunu mahvetti. Önceden sabit 144 FPS alıyordum En yüksek ayarlarda oynuyordum sorun yoktu, Fakat son 1 aydır Brand Ulti atınca W skilini atınca sonra, Seraphine Skillerine kullanınca aşırı FPS drop yiyorum. Sistemsel değil oyun bazlı sorun var. Farkederseniz zaten Ana sayfa da sol üstte sürekli ünlem işareti ile şu sorunun farkındayız en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız yazıyor hep farklı konularda.
Haklısın bana da çok oluyor özellikle team fightlarda fps bazen 20ye kadar düşebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı