LoL'de Prime Gaming kullanmamak

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hocalarım LoL'de Prime Gaming seçeneğine hiç tıklamadım çok şey kaçırdım mı? Hemen kullan demeli miyim? Ne gibi bir artısı var ne işe yarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
350 RP veriyor, 1 tane kalıcı kostüm veriyor, şampiyon kristalleri veriyor, ebedi serisi veriyor.

350 RP veriyor, 1 tane kalıcı kostüm veriyor, şampiyon kristalleri veriyor, ebedi serisi veriyor.
Ek olarak 30 günlük XP boost veriyor. Twitchte abone olabiliyorsun birine. Amazonda kargo ödemiyorsun. Prime videoyu kullanabiliyorsun. Başka oyunlarda da hediyeler veriyor. Daha sayamadığım başka şeyler de var.

O zaman ben kullan diyorum hocalarım. Sanırım kayıt falan olcam bu kadar değil mi yapmam gereken bişi var mı?

Hocam riot hesabı bağlamaya geliyorum ülkemi falan seçiyorum bana ödeme seçenekleri getirtiyor kart numarası falan istiyor ne alaka :D

Son düzenleme:
O zaman ben kullan diyorum hocalarım. Sanırım kayıt falan olcam bu kadar değil mi yapmam gereken bişi var mı?

Hocam riot hesabı bağlamaya geliyorum ülkemi falan seçiyorum bana ödeme seçenekleri getirtiyor kart numarası falan istiyor ne alaka :D
Ücretsiz deneme olduğu için kart istiyor, eğer iptal etmezseniz, beğenirseniz aylık ödeme alıp aboneliği devam ettirmek için. Sanal kart girin ödeme almasını istemiyorsanız sanal kartı kapatırsınız ya da aboneliği iptal edersiniz.

Geri
Yukarı