LoL'de R7 4800H 85 derecenin altına düşmüyor

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

AMD Ryzen 7 4800H işlemci ve 1650 Ti ekran kartlı bir Gaming laptop kullanıcısıyım. 2 aydan kısa bir süre önce macunu yenilememe rağmen LoL'de işlemci sıcaklığı 85 derecenin altına düşmüyor. Üstelik ayarlar orta seviyede. Yüksek ayarlarda 95 derecenin altına düşmüyor. Kullandığım macun Pullsar Pullsar Pullwark Bold 20w/m-K. Bu sıcaklık normal mi? Bana biraz anormal gibi geldi.

4800H genelde kendini 85 dereceye park ediyor farklı oyun ve uygulama deneyiminiz nasıl frekans ve watt değerlerini incelemeniz gerek. Kullandığınız macunu bende duydum ve biraz araştırdım aslında denemeyi düşündüğüm macunlardan biriydi ve şu zamana kadar en çok memnun kaldığım ürün krynaout oldu şu an yaklaşık 8 ay olmasına rağmen kurumadı ve AAA oyunlarda 12500H genelde 90 derecede geziyor frekans ve watt durumu çok tatmin edici.

4800H genelde kendini 85 dereceye park ediyor farklı oyun ve uygulama deneyiminiz nasıl? Frekans ve watt değerlerini incelemeniz gerek.
Diğer oyunlarda da pek değişiklik yok. Frekans ve watt değerlerini nasıl öğrenebilirim?

4800H genelde kendini 85 dereceye park ediyor farklı oyun ve uygulama deneyiminiz nasıl frekans ve watt değerlerini incelemeniz gerek. Kullandığınız macunu bende duydum ve biraz araştırdım aslında denemeyi düşündüğüm macunlardan biriydi ve şu zamana kadar en çok memnun kaldığım ürün krynaout oldu şu an yaklaşık 8 ay olmasına rağmen kurumadı ve AAA oyunlarda 12500H genelde 90 derecede geziyor frekans ve watt durumu çok tatmin edici.
Şampiyon seçerken;

1.png

Oyun başladığında;

2.png

Oyunun ortasında;

3.png

Bunlar yeterli mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı