LoL'de rank atlayamıyorum

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MMRlar sıfırlandı bronzdum ama oyunlarda HE0 feeder ve AFK'lardan dolayı rank atlayamıyoruz. 1.5 MN Garen arkadaşım var adam Gold'du oyun öyle kotü takımlar verdi ki o da benimle demire düştü. Yani Garen'i gerçekten muazzam oynuyor her counterını eziyor Teemo, Sett fark etmiyor her laneyi kazaniyor neredeyse 18-6-10 bitiriyor. Neredeyse her maç sonu skoru böyle bende Lux mainim bende skorum gayet iyi oluyor ama mevzu şu ki hep bozgun yiyoruz hep hep hep bozgun arka arkaya bozgun alıyoruz. Bakın son oynadığım maçları atacağım hatta bugün 1-16 Azir vardı takımda ve feeder AFK kalan Yasuo'lar peşimi bırakmıyor. Premle bir oyun vardı ben ultiyle 2 ejder çaldım o solo baron aldı böyle oyunlar oynuyoruz ama takımlar hep berbat ne yapacağız bilemedik.

Arkadaşlar MMRlar sıfırlandı bronzdum ama oyunlarda HE0 feeder ve AFK'lardan dolayı rank atlayamıyoruz. 1.5 MN Garen arkadaşım var adam Gold'du oyun öyle kotü takımlar verdi ki o da benimle demire düştü. Yani Garen'i gerçekten muazzam oynuyor her counterını eziyor Teemo, Sett fark etmiyor her laneyi kazaniyor neredeyse 18-6-10 bitiriyor. Neredeyse her maç sonu skoru böyle bende Lux mainim bende skorum gayet iyi oluyor ama mevzu şu ki hep bozgun yiyoruz hep hep hep bozgun arka arkaya bozgun alıyoruz. Bakın son oynadığım maçları atacağım hatta bugün 1-16 Azir vardı takımda ve feeder AFK kalan Yasuo'lar peşimi bırakmıyor. Premle bir oyun vardı ben ultiyle 2 ejder çaldım o solo baron aldı böyle oyunlar oynuyoruz ama takımlar hep berbat ne yapacağız bilemedik.
Öncelikle bu tip oyunlarda sizin kişisel skorunuzun bir önemi yok. Takımınızı destekleyip onlarıda kastırmanız gerekiyor. Her fırsat bulduğunuzda lane itip kule açmanız gerekiyor. Bunlarda olmuyorsa 5 pre girmeyi deneyin.

Hocam bi şeyi yanlış yapıyosunuz demekki, çok muazzam oynayan biri nasıl demir olsun ?
Valorant'ta LoL gibi bir oyun. Mesela bende kendimi iyi sanıp takım çok kötü diyordum, fakat kendimi geliştirince anladımki sorun bendeymiş şuan Immoratlım. Bu arkadaşlardada aynı sorun var diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230119_185505_Gallery.jpg
    Screenshot_20230119_185505_Gallery.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 117
Lig kasmak hüsranla sonuçlanıyor genelde. Ben 4 5 sene kasmayı denedim şanlı kostümlerde aldım ama muhabbet ve arkadaşlarımla geçirdiğim vakitler dışında çıktığım liglerin bana bir artısı olmadı. O yüzden sizlere lig kasarak vakit kaybetmemenizi öneririm varsa 5 arkadaş grubu ile giriniz yoksa lig çıkmak, o insanlara tahammül etmek sizleri dert sahibi yapar, kafanız ağrır, kanser olursunuz.

Seraphine ve Lux benim resimlerde erken oyun.

Seraphine ve Lux benim resimlerde erken oyun.

Screenshot_20230119_185505_Gallery.jpg

Valorant'ta LoL gibi bir oyun. Mesela bende kendimi iyi sanıp takım çok kötü diyordum, fakat kendimi geliştirince anladım ki sorun bendeymiş şu an ımmoratlım. Bu arkadaşlardada aynı sorun var diye düşünüyorum.

Ne önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230119_185452_Gallery.jpg
    Screenshot_20230119_185452_Gallery.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20230119_185456_Gallery.jpg
    Screenshot_20230119_185456_Gallery.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20230119-WA0014.jpeg
    IMG-20230119-WA0014.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 108
Hocam daha efektif bi karakter oynamayı deneyin, lane değiştirin veya midde lux oynayın. Demir elo'da sup luxla oyun taşıyamazsınız zaten.

Hocam daha efektif bir karakter oynamayı deneyin, lane değiştirin veya midde Lux oynayın. Demir Elo'da SUP Lux'la oyun taşıyamazsınız zaten.

Hocam deniyorum Teemo Irelia Mordekaiser gibi çarlar da oynadım benim takım karşıyı öyle bir ilah ediyor ki 15dk da 5-15 oyun skoru oluyor bir de AFK'lar oyun sonunu resimlerde attim 3 AFK var şaka gibi nasıl kazaniym ben.

Hocam deniyorum Teemo Irelia Mordekaiser gibi çarlar da oynadım benim takım karşıyı öyle bir ilah ediyor ki 15dk da 5-15 oyun skoru oluyor bir de AFK'lar oyun sonunu resimlerde attim 3 AFK var şaka gibi nasıl kazaniym ben.
Hocam afk'ta bir oyun olur, iki oyun olur. Başka hesaptan kasın, olmadı sunucu değiştirin.

Geri
Yukarı