LoL'de rank atlama

berkayx

Hectopat
Merhabalar, şu an gümüş 4'üm fakat bir türlü rank atlayamıyorum ya AFK geliyor ya kötü oyuncu geliyor. Bir de Lane'i sürekli kazanmam için tavsiyeleriniz var mı? Bir de şampiyon önerileriniz varsa alabilirim.

Benim önerim kendine bir pre bul sağlam bir pre olsun ama bir o destek oynarsın bir sen ya da ikinizden birinde sevdiğiniz bir destek karakteri varsa.

Merhabalar, şu an gümüş 4'üm fakat bir türlü rank atlayamıyorum ya AFK geliyor ya kötü oyuncu geliyor. Bir de Lane'i sürekli kazanmam için tavsiyeleriniz var mı? Bir de şampiyon önerileriniz varsa alabilirim.

Sana tavsiyem adc mainle şu an adc metasındayız resmen dia 2'yim her adc ye hakimim elinden geldiğince adc oyna özellikle Kalista Vayne gibi 1 v 9 atan kite Hero'ları çok etkili.

Hangi lanenin metada olduğunu ve meta şampiyonlarını nereden takip edeceğim?
Yama notlarına bakabilirsin. Laneler metada olmuyor. Yani koridorlar güçlendirilmez ya da zayıflatma almazlar. Mesela şu an orta koridorda Anivia ve Katarina oynayabilirsin. Sadece karakterlerin güçlendirme ya da zayıflatma yemesine değil karakterlerin aldığı eşyaların da buff/nerflerine bakman lazım. Böylece atlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı