LoL'de renkler bozuluyor

İşletim sistemi
Windows 10

emin.ayktt

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Radeon 4800 Series
LoL'de bazen renklerin, karakterlerin bozulması ile sorunlar yaşıyorum. Nedenini bilen ya da nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

Ekran_goruntusu_2022-05-14_120511.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam onarım yapınız. Sorun çözülmezse silip yüklemek de bir şey değiştirmez kuvvetle muhtemel. Diğer oyunlarda olmuyorsa bilgisayarınızla da kaynaklı olmayabilir durum. Bilet çözebilir arkadaşın dediği gibi. Lolskin tarzı kostüm hilesi vs kullanmıyorsunuz değil mi? Bunlar da bozabilir oyunu.

Beyler Sadece LoL De Oluyor Sanmıştım ama Youtubede Discordda Fln Da Oluyor Silip Tekrar Yükleyince Olmadı Ne Yapmam Lazım Ya Lütfen Bi Çözüm Söyleyin
Tam onarım yapınız. Sorun çözülmezse silip yüklemek de bir şey değiştirmez kuvvetle muhtemel. Diğer oyunlarda olmuyorsa bilgisayarınızla da kaynaklı olmayabilir durum. Bilet çözebilir arkadaşın dediği gibi. Lolskin tarzı kostüm hilesi vs kullanmıyorsunuz değil mi? Bunlar da bozabilir oyunu.
lol skin eskiden kullanıyordum ama şuan kullanmıyorum bırakalı çok oldu

lol skin eskiden kullanıyordum ama şuan kullanmıyorum bırakalı çok oldu
Nasıl bıraktınız? Bilgisayarınızdan nasıl sildiniz? Riot'un anlattığı gibi mi? Ayrıca diğer şeylerde de çıkıyor demişsiniz. Bu genel bir problem l hâlde. Bunun için yeni bir konu açmanız bu konuda bilgili insanlarla iletişim kurabileceğiniz anlamına geliyor. Çünkü bu konunun başlığı ve konusu asıl sorununuzdan farklı. Direkt bilgisayarda bozuluyor diye açarsanız farklı insanlar yönelecektir.

Aynı sorun bende de olmuştu görüntü aktarma kablosunu değiştirince düzeldi.

Geri
Yukarı