LoL'de RX570 kullanımı %0 oluyor

Ahmet20x

Hectopat
Bu sorun ile ilk defa karşılaşıyorum. Oyunu açtığımda FPS 18 19 gözüküyordu. PC'yi açıp kapayınca düzeldi, bir süre sonra tekrar oldu. GPU kullanımının %0 olduğunu gördüm ama açıp kapayınca PC'yi düzeliyor ve sadece LoL'de oluyor. Client'ten onarmayı denedim, olmadı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Sistemim
RX570 4 GB ROG STRIX
i3-9100F
16 GB DDR4 RAM
500GB SSD
600W PSU.

LoL ile alakalı olduğunu düşünüyorum Alt Tab yaptığım zaman GPU kullanımı %10 falan oluyor V-Sync açık olmamasına rağmen 60 FPS sabitliyor.
Monitörün 60Hz diye 60 a sabitliyor. 120Hz olsaydı 120'e sabitlerdi sabit dediğim en yakın FPS'i verirdi. Sistemin iyi ise sabit verir.

Dostum merhaba aynı sorun bende de var yeni güncellemeyi yaptım ve öyle oldu ramazan ramzan uğraştığımız şeylere bak :D aram gireyim dedim 02 fps sabit ne yapabiliriz

Dostum merhaba aynı sorun bende de var yeni güncellemeyi yaptım ve öyle oldu ramazan ramzan uğraştığımız şeylere bak :D aram gireyim dedim 02 FPS sabit ne yapabiliriz

Ben çözümü buldum oyunun simgesine sağ klik yapıp özellikler uyumluluk oradan ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretledim düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı