LOL'de şampiyon seçiminden sonra siyah ekran sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

BEN DE İNSANIM

Decapat
Selam dostlar. Şubat ayından beri bu durumla karşılaşıyorum. İnternette denemedğim yöntem kalmadı. Riot'a ticket açtım yardımcı olmaya çalıştıkar ama işe yaramadı. Bu hatayı çözebilen varsa daha önceden yardımcı olabilir mi? Sistem;

4 GB RAM.
AMD Radeon HD6350.
i3 2120.
500 GB 7200 RPM HDD.
(100 FPS civarı alıyordum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar. Şubat ayından beri bu durumla karşılaşıyorum. İnternette denemedğim yöntem kalmadı. Riot'a ticket açtım yardımcı olmaya çalıştıkar ama işe yaramadı. Bu hatayı çözebilen varsa daha önceden yardımcı olabilir mi? Sistem;

4 GB RAM.
AMD Radeon HD6350.
i3 2120.
500 GB 7200 RPM HDD.

Ben LOL oynarken böyle hataları hep bilgisayara format atarak çözüyordum.

4 GB RAM.
AMD Radeon HD6350.
i3 2120.
500 GB 7200 RPM HDD.

İstemci üzerinden performans modunu açmayı, açıksa kapatmayı, istemciyi oyun esnasında kapatmayı etkinleştirmeyi, etkinse devre dışı bırakmayı, istemciyi küçük boyutta kullanıyorsanız büyütmeyi, büyükse küçültmeyi, istemci seslerini kapatmayı, kapalıysa açmayı deneyebilirsiniz.

İstemci üzerinden performans modunu açmayı, açıksa kapatmayı, istemciyi oyun esnasında kapatmayı etkinleştirmeyi, etkinse devre dışı bırakmayı, istemciyi küçük boyutta kullanıyorsanız büyütmeyi, büyükse küçültmeyi, istemci seslerini kapatmayı, kapalıysa açmayı deneyebilirsiniz.
aynı hocam değişmedi
Oynunun redistlerini yükledin mi?
ne demek olduğunu bilmiyorum link atar mısın?

Son düzenleme:
Benzer bir konuda AMD'nin en son ekran karti sürücüsünden kaynaklandigini bulmuslar. AMD'nin bir önceki ekran karti sürücüsü ile deneme sansin var mi?

Öncelikle Selamun Aleyküm. Bro senin sorunun sansırsam sadece LOL'de oluyor. Bende de pc'yi uyku moduna alıp geri açtıktan sonra tüm oyunlarda black screen yapıyor. Mecburen bilgisayarı yeniden başlatıyorum düzelmesi için.

Benzer bir konuda AMD'nin en son ekran karti sürücüsünden kaynaklandigini bulmuslar. AMD'nin bir önceki ekran karti sürücüsü ile deneme sansin var mi?
bulup indirecem eski sürücüleri teşekkür ederim
Öncelikle Selamun Aleyküm. Bro senin sorunun sansırsam sadece LOL'de oluyor. Bende de pc'yi uyku moduna alıp geri açtıktan sonra tüm oyunlarda black screen yapıyor. Mecburen bilgisayarı yeniden başlatıyorum düzelmesi için.
aynen kanka lolde sadece
yok bro gene olmadı değiştirmeyi düşünüyorum bilgisayarı 9 yıl oldu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı