LoL'de şampiyonlar nasıl açılır?

Bağımlılık yapıcı ve toxic kitle yüzünden. Bana kalırsa kafa dağıtmak, arkadaşlarla eğlenmek için harika ama ciddi olarak rank kasacaksan o zaman hayat kaliten düşebilir.

İlk önce soyleyeyim arkadaşım yok tüm oyunlari tek başına oynuyorum CS'yi falan bir de iki karakter seçme geldi oyuna girdigimde bir Garen bir de ismini bilmiyorum tufekli kadın nasıl sececegimi bilemedim rastgele seçti oyuna girdiğimde karakteri nasıl seçebilirim oyuna baslamadan biraz bilgi verirsen iyi olur 0 bilgim var oyun hakkında daha bugün indirip bir oyun attim onu da takim iyi değildi diye çıktım 😁

İlk önce soyleyeyim arkadaşım yok tüm oyunlari tek başına oynuyorum CS'yi falan bir de iki karakter seçme geldi oyuna girdigimde bir Garen bir de ismini bilmiyorum tufekli kadın nasıl sececegimi bilemedim rastgele seçti oyuna girdiğimde karakteri nasıl seçebilirim oyuna baslamadan biraz bilgi verirsen iyi olur 0 bilgim var oyun hakkında daha bugün indirip bir oyun attim onu da takim iyi değildi diye çıktım 😁

Tüfekli kadın dediğiniz Miss Fortune'ya da Tristana'dır ikisi de ADC karakteri olduğu için umarım Garen'i seçmişsindir, senin açından daha iyi olur. Hızlı oyunda tıklayarak oradan karakter seçip girebilirsin, öğrenmek için Elayja, Dora gibi gameplay kanallarını (ki dora gameplay kanalı sayılır mı bilmiyorum) izlemek de senin açından iyi olacaktır.

Yolun başındayken bırakın şu illet oyunu diyorum.

Geri
Yukarı