LoL'de ses boğuk geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sanbekliyor

Decapat
Format sonrası oyunu kurdum. Dizüstü hoparlöründen sesler boğuk bir şekilde geliyor. Tüm driverları kurdum, ses driverlarını 2-3 ayrı yerden bulup yükledim. Ayarlarda kurcalamadığım yer kalmadı.

Son düzenleme:
Format sonrası oyunu kurdum. Dizüstü hoparlöründen sesler boğuk bir şekilde geliyor. Tüm driverları kurdum, ses driverlarını 2-3 ayrı yerden bulup yükledim. Ayarlarda kurcalamadığım yer kalmadı.
Tarayıcı da video vs. izlediğimde gayet normal çalışıyor. İşletim sistemi Windows 10.
Format sonrası bende de oluyordu şu şekilde çözüyorum. Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses kısmından ''Ses Aygıtlarını Yönet'' > Kayıt kısmı açılacak oradan kullandığın hoparlöre - kulaklığa sağ tıkla ''Özellikler'' de > Gelişmiş'e gel > Alttan ''Ses Geliştirmelerini Etkinleştir'' açıksa kapat, kapalıysa aç.

Hocam ben mi yanlış yolu izledim yoksa bahsettiğin ayar yok mu?

Format sonrası bende de oluyordu şu şekilde çözüyorum. Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses kısmından ''Ses Aygıtlarını Yönet'' > Kayıt kısmı açılacak oradan kullandığın hoparlöre - kulaklığa sağ tıkla ''Özellikler'' de > Gelişmiş'e gel > Alttan ''Ses Geliştirmelerini Etkinleştir'' açıksa kapat, kapalıysa aç.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 5
Hocam ben mi yanlış yolu izledim yoksa bahsettiğin ayar yok mu?
Bazı kulaklıklarda yok evet o ayar. Benim eski kulaklıkta vardı yenide yok mesela. O zaman sorunun kaynağı farklı. Benim başka çözümüm yok maalesef. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı