LoL'de Sinir Olmamayı Nasıl Beceriyorsunuz?

O duyguyu bilirim. Eskiden 5 pre girdiğim arkadaşlarım vardı ama oyunu bıraktıkları için kimse yok artık.
Belki de siz de bırakıp onlarla başka oyunlara yelken açmalısınız.
Sıkıntı yok bugün bana gelen gerzek yarın karşıma gelecektir o kadar da takmam.
Bizde genelde bana gelen gerzek karşıya gelince yanıma ondan 3 tane falan geliyor. Ne mutlu size.

Kesinlikle oyunu bırakmak. Uzun süredir oynamıyordum dün 1 el girdim ve girdiğime pişman oldum. Yol yakınken bırak ve benim gibi The Division serisine başladım ve enteresandır yanında Cities Skylines oynuyorum ve kafam çok fazla rahat :D

Al işte bak şimdi bir oyun daha attım. Takımımdaki Fiora denen maymun Üstat liginde, karşısındaki Riven Gold 3. O da ne Bizim Fiora 0-6 bitirdi oyunu :) TR serverının halinin canlı örneğidir bu adam. Ben boşuna uğraşıyormuşum Diamond'dan yukarı çıkmaya.

Oyun ne kadar iyi olursa olsun, eğer online bir takım oyunsa oyuncu kitlesi de önemli. Tıpkı LOL gibi. Hayatımda oynayacağım son oyun. Oyun güzel de her gün sinir olamam.

Genel olarak da sakinimdir, hiç sinirlenmem ama bu oyuna başladığım zaman 70-80 gün boyunca çok sinirlendiğimi, masaya falan vurduğumu hatırlıyorum. Daha sonrasında ise oynarken bu durum birdenbire geçti. Ne zamandan beri oynuyorsun, bilmiyorum ama 2-3 ay sonra daha az sinir olacaksın ve bir süre sonra ise muhtemelen hiç takmamaya-sinirlenmemeye başlayacaksın.

Yenildim, güreşe doydum ve bıraktım. :) Sonuç olarak aşırı bağımlılık yaptıran, hayatın en kritik dönemlerinde bizi kafesleyen ve iş yapmamıza engel olan bu tarz oyunlara kapılmadığım için çok mutluyum. Senelerini harcayan, geleceğini mahveden insanlar var. Uzun vadede zaman kaybı yaşamış olmasam da, yine de kısa bir süreç içerisindeyken harcadığım saatlere yazık oldu. Stresten kaçınmak ve zamanı verimli geçirmek şart. En azından benim için öyle olması gerekli.

Tamam bazı insanlar sakin bir kişiliğe sahiptir relax takılabiliyorlar. Ama ben gibi çok çabuk sinirlenen insanlar nasıl sakin olacak bu oyunda bunca aptalın içinde soruyorum size? Adamın paçalarından yeteneksizlik akıyor, 3-15 oynayıp maymun gibi oyunda viyaklayıp insanların oyununu mahvediyor. E sustur o halde diyeceksiniz. Denedim evet onu da denedim. Bu sefer de bilerek rakibe ölmeler, rakibe yaptığımız global görevleri söylemeler falan. Şu oyunu oynarken inanır mısınız sinirden gögsüm ağrıyor. Böyle benim göğsüme baskı uygularlarmışcasına bir ağrı hem de. Sürekli takılabileceğim oyun arkadaşı da bulamıyorum. Bir gün var 10 gün yok oluyorlar. Oyunun tarzını sevdiğimden bırakamıyorum da oyunu. Sezon 4' ün sonunda başladım oyuna ve şuan 7. hesabımı oynuyorum. Sinirlerime hakim olamayıp küfür ediyorum aptal maymunlara olan bana oluyor. İnanın insan dayanamıyor bir yerden sonra küfür ediyor. Varsa sakin kalmak için bir önerisi olan buyursun onu dinliyorum.
Dostum ping sorunun yoksa west sunucularında oynamanı tavsiye ederim adamlar arkadaşlarımın dediğine göre çok temiz oynuyorlarmış bir dene derim.

Genel olarak da sakinimdir, hiç sinirlenmem ama bu oyuna başladığım zaman 70-80 gün boyunca çok sinirlendiğimi, masaya falan vurduğumu hatırlıyorum. Daha sonrasında ise oynarken bu durum birdenbire geçti. Ne zamandan beri oynuyorsun, bilmiyorum ama 2-3 ay sonra daha az sinir olacaksın ve bir süre sonra ise muhtemelen hiç takmamaya-sinirlenmemeye başlayacaksın.

Yenildim, güreşe doydum ve bıraktım. :) Sonuç olarak aşırı bağımlılık yaptıran, hayatın en kritik dönemlerinde bizi kafesleyen ve iş yapmamıza engel olan bu tarz oyunlara kapılmadığım için çok mutluyum. Senelerini harcayan, geleceğini mahveden insanlar var. Uzun vadede zaman kaybı yaşamış olmasam da, yine de kısa bir süreç içerisindeyken harcadığım saatlere yazık oldu. Stresten kaçınmak ve zamanı verimli geçirmek şart. En azından benim için öyle olması gerekli.
Yaklaşık 5 senedir oynuyorum. Sezon 4' ün sonlarında başladım.

Geri
Yukarı