LoL'de sürekli hile geliyor

İyi oyuncular olabilir öyle her öldüğün kişiye hile diyemezsin.
Reis dalgamı geçiyorsun? 250 Levelim yıllardır lol oynuyorum. Hile ile smurf arasındaki farkı biliyorum. Ha tabi benim olduğum eloda smurf yok ama neyse.

Mesela Blitz'ya da Morgana oynuyorsun. Q attığında adam anında otomatik gibi sağ sol kırıyor. :D
Mesela çalıda bekliyorum aramızda 1'cm var Xayah'ın ulti attığım gibi oda ulti attı. Bu mümkün değil. Gelip mümkün diyenler varsa insanın reflex olarak onu algılaması mümkün değil.

Reis dalgamı geçiyorsun? 250 levelim yıllardır LoL oynuyorum. Hile ile smurf arasındaki farkı biliyorum. Ha tabii benim olduğum eloda smurf yok ama neyse.

Mesela çalıda bekliyorum aramızda 1'CM var Xayah'ın ulti attığım gibi oda ulti attı. Bu mümkün değil. Gelip mümkün diyenler varsa insanın reflex olarak onu algılaması mümkün değil.

Emoji banım var atamıyorum da :D. Haklısın çok karşılaştım böyle. Maçın sonuna kadar hatta böyle gidiyor. Adam zaten sağlam kasıyor taşıyamıyorsun da. Nadir görmeden attığın Q tutabiliyor. Adam bayağı dans ediyor acayip bir şey kriz geçiriyorum görünce. Ligimde yüksek sayılır plattayım. Ama oynamıyorum düşerim diye diğer ligi çıkartmaya çalışıyorum.

Hile mi yanı? LoL'de hiç hile duymadım ve karşıma da gelmedi günde 4-5 maç atıyorum.

Tamamen şans gelebilir de gelmeyebilir de.

Script gelmiyor diyenler ya gümüştür ya da yeni scriptleri bilmiyordur. CS gibi legit ayarı var, çok zora düşmedikçe dodge atmıyorlar ki belli olmasın. Zora düşünce öyle bir dodge atıyorlar ki ekranı ısırırsınız. Size nasıl gelmedi bilmiyorum. Yüksek elonun b*kluğundan sıkılıp zümrüt hesapta normal oyun attım orda bile geldi, utanmadan bu bedava zaten kanka yazıyor. Tabi ki ss atmama rağmen ban yemedi.

Geri
Yukarı