LoL'de yetenek hızı pasifin süresini kısaltıyor mu?

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Bilgisayarda oynayamıyorum telefondan oynuyorum ama bilgisayardan da başlayacağım. Yetenek hızı pasifin gelme süresini kısaltıyor mu? Özellikle Shen için soruyorum. E ile kışkırtma sonrasında pasifin süresi kısalıyor ama başka türlü kısalıyor mu bilmiyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Bilgisayarda oynayamıyorum telefondan oynuyorum ama bilgisayardan da başlayacağım. Yetenek hızı pasifin gelme süresini kısaltıyor mu? Özellikle Shen için soruyorum. E ile kışkırtma sonrasında pasifin süresi kısalıyor ama başka türlü kısalıyor mu bilmiyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam pasiften pasife degisir mesela kata pasifi daha uzun durmuyor ama Yasuo pasifinin kalkani artiyor.
(Sheninki kısalmiyor diye biliyorum ama yanlış da olabilir)

Bildiğim kadarıyla yetenek hızı pasifin gelme süresini kısaltmıyor. Bazı şampiyonlarda bazı skilleri tutturduğunuzda veya düz vuruş yaptığınızda pasiflerinden dolayı sürelerinde azalmalar olabilir. Her karakterde farklı özellikler barındığı için hepsi aklımda değil merak ettiğiniz şampiyonların skill yeteneklerine internetten göz attığınızda sorduğunuz sorunun cevabını buluyor olacaksınız çünkü genelde bazı skiller veya düz vuruşlar pasif süresini azaltıyorsa bunu belirtiyorlar.

Son düzenleme:
Şampiyondan şampiyona değişir, fakat shen için kısaltmaz. Shenin ultisi yetenek kullandıktan sonra kalkan sağlar. Bunu kısaltan durum da yeteneğin rakip şampiyona isabet etmesidir.

Normalde yetenek hızı pasiflerin bekleme süresini azaltır. Ancak Shen'in pasifi (Ki Barrier) 10 saniye olacak şekilde statik bir bekleme süresine sahip, dolayısıyla onunkini azaltmıyor.

Şuradan daha ayrıntılı okuyabilirsiniz.

Normalde yetenek hızı pasiflerin bekleme süresini azaltır. Ancak Shen'in pasifi (ki barrier) 10 saniye olacak şekilde statik bir bekleme süresine sahip, dolayısıyla onunkini azaltmıyor.

Şuradan daha ayrıntılı okuyabilirsiniz.

Yeteneklerin şampiyonları etkileme olayını biliyorum. Wild Rift'te oy atabiliyorum şu anda sadece (bilgisayarım yok şu anda alınca oraya geçeceğim.)

E ile rakibi kışkırttığımızda pasif çabuk geliyor onu biliyorum ama W ve Q ile nasıl rakip şampiyonu etkiliyor ve pasifin süresini kısaltıyor onu çözemedim. Q ile bıçağı geçirip düz vuruş atmak kısaltıyor mu demek oluyor? Wild Rift'te kısaldığını görmemiştim çünkü.

Ayrıca ultisi nasıl rakip şampiyonu etkiliyor o kısmı anlamadım.

Wild Rift'te yetenek hızı ile kısalmıyor.

Son düzenleme:
Pasifinde kendine ait bir özellik var. 10 saniye statik bekleme süresi var evet ama yeteneklerinizi bir rakip şampiyona isabet ettiğinizde kalkan kazanıyorsunuz ve pasifin bekleme süresini 4 - 7.5 sn (seviyeye göre artıyor) azaltıyorsunuz. Statik olduğu için yetenek hızıyla azalmaz.

Q'nun bekleme süresini azaltması için kılıcı rakibin içinden geçirmek yeterli. Vurmanıza gerek yok. Ama içinden geçmeden vurursanız bekleme süresi azalmıyor. E de aynı şekilde.

W hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı