LoL'den birisi başkasını gerçek hayatta bulabilir mi?

Bir insanın ortalama yaşını konuşmasından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Dert etmeyin maksimum yaşı 16 falandır.
Ben daha çok susturucu taktığım silahımı kullanıyorum. Ama siz bilirsiniz tabii 😀
Konuyla alakası yok ama silaha susturucu takıldığı zaman tamamen sessiz olmuyor genellikle film ve oyun sektörü bize böyle empoze ediyor. Silaha susturucu takıldığı zaman tepmeyi azaltır ve bir miktarda olsa ses azalır.

LoL'den birisi oyunda sürekli kışkırtma yaptı. İşte gel 1vs1 falan dedi. Ama arkadaşı olmadan gelmedi. Sonra tehdit falan etti. Nereli olduğumu ismimdeki 29 sayısından anlamış. Yani sorum şu: Birisi LoL'den beni gerçek hayatta bulabilir mi?

Bulsa ne yapacak? Gerçekten anneni öldürüp bir şeyler mi yapacak? Ben takmıyorum öyle sövenleri. Telefon numarası veya açık adres isteyenlerden birisine bir gün verip eve gelmesini beklemek lazım :D

Açık açık kişisel bilgileriniz yoksa hayır. Oyundaki isminizin gerçek isminiz olması gibi. Ancak yasal sebeplerle veriliyor IP adresleri de.
Gerçek ismim vardı.
Bu arada yazan herkese teşekkürler. Ben de çok ihtimal vermiyordum ama bir sorayım dedim. Konu kilitlemeyi bilsem kilitlerdim. Bir moderatör killitleyebilir mi?

Gerçek ismim vardı.
Bu arada yazan herkese teşekkürler. Ben de çok ihtimal vermiyordum ama bir sorayım dedim. Konu kilitlemeyi bilsem kilitlerdim. Bir moderatör killitleyebilir mi?
Soyadınız yoksa sorun olmaz. Facebook, Instagram, vb. sitelerden aratıp sizi bulabilirler öteki türlü. Üyeler konu kilitleyemiyor.

Kimse tanımadığı birini gerçekten tehdit edemez zaten Riot Games kullanıcı verilerini başkalarıyla paylaşmaz ama sana tavsiyem bu tarz bir durum yaşadığında mahkemeye başvurman ama annesine babasına yazık dersen başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı