Çözüldü LoL'e Amazon Prime'dan RP ve diğer içerikler gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Ankara - Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Amazon prime üzerinden LoL'e yaklaşık üç aylık olan ödülü (1950 RP ve birkaç kostüm) LoL yüklü değilken almıştım. Yüklediğimde içeriklerin hiçbiri gelmemişti. Hesabımda Amazon Prime bağlı gözüküyor. Bunun aldığım zaman yüklü olmamasıyla alakası olabilir mi? Süre ile alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 ay önce almıştı içerikleri. Neden gelmediğini veya nasıl alabileceğimi anlatabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İçerikler ganimetinize kapsül olarak geliyor. Kostümler ve RP kapsülden çıkıyor. Bu arada 2 kere 650RP'lik ödül verildi, 3 değil.
Amazon prime üzerinden LoL'e yaklaşık üç aylık olan ödülü (1950 RP ve birkaç kostüm) LoL yüklü değilken almıştım. Yüklediğimde içeriklerin hiçbiri gelmemişti. Hesabımda Amazon Prime bağlı gözüküyor. Bunun aldığım zaman yüklü olmamasıyla alakası olabilir mi? Süre ile alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 ay önce almıştı içerikleri. Neden gelmediğini veya nasıl alabileceğimi anlatabilecek var mı?
Ben 1-2 hafta oldu LoL e başlıyalı. Geçen ay mı ondan önceki ay mı ne 650 RP vermişti onu almıştım ben de. Oyuna başlayınca hesabımda 650 RP vardı.

İçerikler ganimetinize kapsül olarak geliyor. Kostümler ve RP kapsülden çıkıyor. Bu arada 2 kere 650RP'lik ödül verildi, 3 değil.
Kapsül ile birlikte 1950 oluyordu galiba.
650 RP ve 1350 RP Kalıcı kostüm geldi, ben almıştım. 1950 RP'lik bir şey veriliceğini hatırlamıyorum hiç.
Eskiden de almıştım. 1950 olmayabilir.
Farklı hesaba göndermiş olabilir misin?
Riot hesabımda bağlantılarda Amazon prime gözüküyor. Yani hayır.
Evet ganimetlerdeymiş. Bilmiyordum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı