LoL'e başlamalı mıyım?

Sıfırdan öğrenmen bir hayli zaman alır. Çok fazla karakter var ve her karakteri bilmen gerekiyor oyundan zevk alarak oynamak için. TFT'yi bir düşün derim. :)

Evet konu gayet açık. Çevremde değilse de sosyal medyada birçok kişiden görüyorum. Zamanında (bunun büyük bir aptallık olduğunu yeni fark ediyorum) birçok oyun için ekipman mahveden biriyim ama artık zarar vermiyorum ekipmanlara :D LoL'ü kolay öğrenir miyim veya başlamalı mıyım? LoL oynayanlar yazsa daha iyi olur.
LoL değil de Valorantçıydım ben. Bırakması gerçekten çok zor oldu. Oynadıkça stres basıyordu, sadece kuzenim ve arkadaşlarla beraber girince acayip zevk veriyor. Eğer arkadaşlarınızla duo vs. atmayacaksanız başlamamanızı tavsiye ederim.

Evet konu gayet açık. Çevremde değilse de sosyal medyada birçok kişiden görüyorum. Zamanında (bunun büyük bir aptallık olduğunu yeni fark ediyorum) birçok oyun için ekipman mahveden biriyim ama artık zarar vermiyorum ekipmanlara :D LoL'ü kolay öğrenir miyim veya başlamalı mıyım? LoL oynayanlar yazsa daha iyi olur.

Hayır kesinlikle başlama.

Rekbatçi oyunları seviyorsanız başlayın hocam. Ben tavsiye etmem ama. Önceden bende çok fazla rekabetçi oyun oynardım bırakıp hikayeli oyunlara başlayınca çok fazla rahatlama geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı