LoL'e geri başlamalı mıyım?

Dedikleri gibi sabırlıysan başla, oyunda olan kötü durumlara karşı iyi yanıt veremeyecek biriysen hiç başlama. Oyun gerçekten yaşça küçük arkadaşlarımızla dolu, ayrıca çok toxic ve flame yapan kişiler var. Sen sadece zevkine bakmayacaksan başlamaya gerek yok. Eğer dersen ki arkadaş ben kendi oyunuma, kendi zevkime bakarım, o zaman başlayabilirsin....

Selamlar, son zamanlarda canım sıkıldığı için LoL'e geri başlamayı düşünüyorum. Acaba oyunun durumu nedir? Aktif oyuncu sayısı ne durumda? Ve sizce bırakmış birinin geri başlaması mantıklı mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bana göre televizyona çıkan ve oyunun ruh sağlığı için zararlı oluyor diyen doktorlara katılıyorum. Bu benim şahsi görüşüm. Kendi psikiyatri doktorum 3 saati geçmezsen sıkıntı yok diyor.(Telefonda dahil)

Kendini geliştirebiliyorsan başla. Ben ilk başladığım zaman platin 4 sonraki sezon Master bitirdim. Toxic değil sabırlı ve oyunun mantığını tam anlamıyla kavrayabileceksen başla.

Ben bilerek afk kalanlara en uzun ve ağır küfürleri ediyorum. Devam etmemem için oyuna dönme ihtimalleri var ama tavsiye etmem. Oyunda bir ara afklar yüzünden demire düşüyodum ama o gün internette bir sorun vardı artık maçıma beyni olan insanlar geliyor hatta ilk defa geçen gün beyni olan bir support geldi takımıma hala oyunda iyi insanlar var ama biraz azaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı