LoL'e başlanır mı?

GeOX1881

Decapat
Eskiden hiç sevmezdim asla başlamam diyordum ama geçenlerde kuzenim geldi sende Wild Rift var mı dedi ben de oyun indirdiğim zaman silmem öyle durur sonra biz beraber oynadık çok sardı PC'deki LoL'e başlamalı mıyım?

Eskiden hiç sevmezdim asla başlamam diyordum ama geçenlerde kuzenim geldi sende Wild Rift var mı dedi ben de oyun indirdiğim zaman silmem öyle durur sonra biz beraber oynadık çok sardı PC'deki LoL'e başlamalı mıyım?

Bu vakitte pek oynanmaz ama deneyebilirsin bazı arkadaşlarım bu vakitte başladı.

Şimdi gelirler kesin yok LoL hayatını mahveder, yok LoL pişmanlıktır falan filan. Bu insanları dinleme gayet kaliteli bir oyun. Dünyaya bir daha bu derecede kaliteli ve tüm dünyaya adını duyurumuş bir oyun bir daha gelmez. Kendine plan yaparsan zaten hiçbir şeye bağımlı olmazsın. 2 yıldır LoL oynuyorum hayatımda hiçbir şey değişmedi hatta LGS'den 454 aldım.

Oyun gerçekten bir süreden sonra kafayı yedirtecek derecelere geliyor, şahsen en baştan bulaşmamanı öneririm, gerçekten oyuna birazcık sardın mı günde 7-8 saatini gömüyorsun en az.

Okula devam ediyorsan ve derslerinde başarılı olmak istiyorsan kesinlikle başlama çünkü 2-3 ay içerisinde bağımlı olacaksın ve günde 7 8 saatini sadece bu oyuna harcayacaksın. League of Legends gelişmek için zaman gerektiren bir oyun en basit örneği yeni bir karakter açacaksın onu oynayıp keyif alacaksın sıkılacaksın başka bir karakter açacaksın derken oyunda 100'den fazla karakter var. Bu oyun yüzünden Ortaokul'da iki Lise'de bir kez takdir alamadım ve TYT konularım hep eksik kaldı bırakalı 2 sene oldu çok şükür TYT konularını falan halletim bu sene son sınıfım ve aşırı özledim oyunu hemen dersleri halledip sınav bitince tekrar başlamak istiyorum hesabım 250lvl bu arada.

Şimdi gelirler kesin yok LoL hayatını mahveder, yok LoL pişmanlıktır falan filan. Bu insanları dinleme gayet kaliteli bir oyun. Dünyaya bir daha bu derecede kaliteli ve tüm dünyaya adını duyurumuş bir oyun bir daha gelmez. Kendine plan yaparsan zaten hiçbir şeye bağımlı olmazsın. 2 yıldır LoL oynuyorum hayatımda hiçbir şey değişmedi hatta LGS'den 454 aldım.

Zaten hayatsız gibi oynayacağımı sanmıyorum umarım kendimi kontrol ederim ve güzde 2-3 saat atarım

Yeni konular

Geri
Yukarı