LoL'e başlamalı mıyım?

Nahemoth

Femtopat
Katılım
22 Şubat 2021
Mesajlar
5
Lol'ün stratejik yönü tamamiyle öldü. Oyun Reflekslerin iyiyse iyi oynayabilir refleksi iyi olmayanlara küfrederek rahatlayabilirsin. Çünkü herkes 6 saat günde lol oynamalı otp olmalı.
 

Nicksizfury

Centipat
Katılım
9 Temmuz 2020
Mesajlar
1.481
Makaleler
10
Çözümler
3
Yer
Dark Souls oynuyor
Hayır öğrenmeniz kolay olmaz çünkü oyunda bir sürü şampiyon var. Bunların arasında deneyip deneyip kendinize uygun bir şampiyon ve koridor bulmanız lazım. Bu bile uzun sürer. Kaldı ki önceden önlem ve pozisyon almak için tüm şampiyonların özelliklerini öğrenmeniz gerekecek. Ve bu hiçte kolay olmayacak.

İtemleri, rünleri ve ormanda yapılması gereken farklı şeyleri saymadım bile. Yani oyunu öğrenmek zaman alacak eğer çok oynarsanız ve cidden öğrenmeye çalışsanız bile en az 2 3 ayınızı alır. Bahsettiğiniz kişilerin o cümleleri söylemesinin sebebi sadece bağımlılık. Ve evet oyun ağır bir şekilde bağımlılık yapıyor.

Oynamaya başlamadan bende bu söze inanmazdım ama yapıyor. Toxic kitle konusunda ise evet her oyunda çok fazla toxic kitle var ama lolde biraz daha fazla var. Hatta TR sunucusu tamamen rezillikten ibaret ama mute all yapma gibi bir imkanınızda var.
 

swatfire

Yoctopat
Katılım
18 Nisan 2021
Mesajlar
1
Evet konu gayet açık. Çevremde değilse de sosyal medyada birçok kişiden görüyorum. Zamanında (bunun büyük bir aptallık olduğunu yeni fark ediyorum) birçok oyun için ekipman mahveden biriyim ama artık zarar vermiyorum ekipmanlara :D LoL'ü kolay öğrenir miyim veya başlamalı mıyım? LoL oynayanlar yazsa daha iyi olur.
Hayatının hatası olur uzak dur.
 

Uwuweuweuwe

Zeptopat
Katılım
6 Nisan 2021
Mesajlar
7
Küfürlerden rahatsız oluyorsan Avrupa batı (EU West)'de oynayabilirsin ama ben herkesi susturur da oynarım dersen Türkiye sunucusunda oyna çünkü Türkiye sunucusunda çok fazla küfür var ben bile kendimi savunmak için çok uzun ve ağır küfürler biliyorum ama bunu zorda kaldığımda kullanırım 😂
 

Aerialix

Yoctopat
Katılım
18 Nisan 2021
Mesajlar
1
Takımın veya bir duon olursa kaybetsen bile aşırı zevk alırsın ama tek başınaysan klavye kırmaya dewamke.
 

Magpie

Zeptopat
Katılım
18 Nisan 2021
Mesajlar
24
Bana LoL saçma geliyor şahsen e-sporcu olmıycaksam ligimin bir anlamı yok. Arada girip dereceli maçları trolleyip çıkıyorum adamın redini falan çalıyorum.
 
Yukarı