Çözüldü LoL'e girerken ekran grileşiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emiruzun4848

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LoL de oyun bulup oyuna girince ekran düzgün fakat LoL'ün üzerine bir şey(YouTube sekmesi, NVIDIA oyun deneyimi(ismi böyleydi sanırım) vb) koyunca ekranı bozuyor LoL'u kapatınca düzeliyor. İlk başta ekran kartı sandım ama o da güncllenikti ve LoL dışında bir oyunda bir şey olmuyordu.
Nasıl düzelir?

Dosya Ekleri

• bozuk.png
    bozuk.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 86
Çözüm
Valla böyle bir konu açmıştım zamanında.
Ben Radeonu güncelleyemediğim için çözülmedi. Belki sende olur.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-10-09 122041.png
    Ek Açıklama 2021-10-09 122041.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 46
Valla böyle bir konu açmıştım zamanında.
Ben Radeonu güncelleyemediğim için çözülmedi. Belki sende olur.

Çözüm
Bu sorun hala güncel driverlerda mevcutsa çok saçma, bende de vardı aynı sorun, o dönem ekran kartı ve işlemcinin eski sürümlerini yükleyip çözmüştüm. Şu an güncel driverlar için uyarı geliyor ama korkudan güncelleyemiyorum yine bir problem olur diye.

Bu sorun hala güncel driverlerda mevcutsa çok saçma, bende de vardı aynı sorun, o dönem ekran kartı ve işlemcinin eski sürümlerini yükleyip çözmüştüm. Şu an güncel driverlar için uyarı geliyor ama korkudan güncelleyemiyorum yine bir problem olur diye.
Eski sürümler ile vardı driverlari silmeden siteden güncelledim düzelmedi ama sürümler ne kadar eskiydi bilmiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı