LoL'e nasıl başlanmalı?

Öncelikle hesabını EU West'de aç.
Sonra ise oyundaki eğitimi yap. YouTube'den bol bol videolar izle. Bol bol botlarla oyna. Farklı şampiyonlar dene (oyunu daha rahat öğrenmek için). YouTube'da önerecğim kanallar: Aral Norman, Lynx Cerez, Dora Özsoy.

Bu da doğru, EUW West açmak moralinizi ayakta tutar.

Öncelikle hesabını EU West'de aç.
Sonra ise oyundaki eğitimi yap. YouTube'den bol bol videolar izle. Bol bol botlarla oyna. Farklı şampiyonlar dene (Oyunu daha rahat öğrenmek için). YouTube'da önerecğim kanallar: Aral Norman, Lynx Cerez, Dora Özsoy.

Sakın ismini Türkçe yazma. Çünkü Türksün diye bazı akıl hastaları feedliyorlar.

Dorayı izleyebilirsiniz bakmayın milletin başlama dediğine gayet zevkli evet söven oluyor ama mute var oyunda
Ayrıca benim smurfüm bu: DarkgamerFT
Ekle beraber kasalım
Onun dışında folden gayet iyi TTTV iyidir ama biraz işi goygoya vuruyor troll tanıtım ile yetenekleri öğrenebilirsin eşyaları oyun önerir ve sende baka baka fikir sahibi olursun Ayrıca yeni oyuncu olduğunu belirtirsen takımın gayet yardımcısı olur.
Hocam alınmayın ancak sizin bir çok LoL konunuza yardımcı oldum 25 şubatta daha AD-AP terimlerini soruyordunuz ne ara oyunda bir eloda stuck kalıp smurf hesap açtınız?

Hocam alınmayın ancak sizin bir çok LoL konunuza yardımcı oldum 25 şubatta daha AD-AP terimlerini soruyordunuz ne ara oyunda bir eloda stuck kalıp smurf hesap açtınız?
Itemlerin kasılma şeklini ve neye ne kasildigini biliyordum yani oyunu biliyordum ancak ad ve ap çevirisi hiç açıklayıcı değildi ve smurf sebebi çok başka konu

Hocam boş ver. Yıllarımı kaybettim. Feederlardan bahsetmiyorum bile. Başlıcaksan eudan başla. Amerika serverinden. Sana oyunu öğretebilirim istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı