LoL'e sıfırdan başlamak

2 gün sonra LGS bitecek zaten daha ne dersi yapsın çocuk?

Derslerden bağımsız olarak önermiyorum LoL'e başlamanı. Uyuşturucu gibi ve TR sunucuları aşırı kanser.

Lig atlamak önceliğiniz ise ilk önce hangi koridorda oynamak isteğinize karar verin.
Ondan sonra o koridorda seçilen şampiyonlar ile ustalaşmaya bakın.
Tilt olmadığınız sürece elmas olmak çokda zor değil.

Arkadaşlar, LoL oyununu indirdim, oyunun temel amacını vs. biliyorum.
Daha önce Mobile MOBA olan Mobile Legends bang bang (ML:BB) oyununda en yüksek rütbe yani mistik ligindeydim.
ML:BB de nasıl oyunu öğrendim ve iyi oynamaya başladım hiç dikkat etmedim.
LoL'e sıfırdan başlıyorum ve LGS'den sonra günde 4-5 saat oynayabilme imkanım var.
Nasıl gelişirim, Hero'ları öğrenirim yardımcı olur musunuz?
Kardeşim başlamadan sil gibi şeyler yazmazsanız sevinirim, o riski göze aldım. 😁
Naru adlı bir kral var Ferit (WTCNN) tekleyen diye de bilinir :D
Twitch de onu izle öğretici yayın yapıyor.

Mobil icin soruyorsan oynamak icin oncelikle takim kurmalisin ve 5 kisi olacak. Aksi halde fedliyorlar ve küfur ediyorlar. Alev ejderini kesmek icin tf yapioz ejderin onunde 5 vs 4 tf yapioz adam solo da minyon ittirior. Adamlar bizi kesiyor cok az canla ejderi alip base gidip solo da ki toxic adami da kesiyorlar sonra kastirdiniz karsiyi deyip yine sövüyor. Beyin yaşı 5 olan çok insanla karsilasirsin o oyunda.

Arkadaşlar, LoL oyununu indirdim, oyunun temel amacını vs. biliyorum.
Daha önce Mobile MOBA olan Mobile Legends bang bang (ML:BB) oyununda en yüksek rütbe yani mistik ligindeydim.
ML:BB de nasıl oyunu öğrendim ve iyi oynamaya başladım hiç dikkat etmedim.
LoL'e sıfırdan başlıyorum ve LGS'den sonra günde 4-5 saat oynayabilme imkanım var.
Nasıl gelişirim, Hero'ları öğrenirim yardımcı olur musunuz?
Kardeşim başlamadan sil gibi şeyler yazmazsanız sevinirim, o riski göze aldım. 😁
Gerçekten adam gibi cevap vericem bak bu taktikle gold olmak kolay nasus alıyorsun yeni metayı bilmiyorum itemini rününü ayarla q skilinin hasarıno hesaplıyosun ve hep farmı q ile öldürüp stack kasıyosun 20 dakka sonunda seni durdurabilecek hero sayısı bir elin parmaklarında bulunmuyor ve o 20 dakkadan sonra adamı 2 q ile öldürmenin keyfi bir başka tabi karşı takım annene sövebilir sende random atarsan eğer karşı takım kritik hasar yemiş olur.

Gerçekten adam gibi cevap vericem bak bu taktikle gold olmak kolay nasus alıyorsun yeni metayı bilmiyorum itemini rününü ayarla q skilinin hasarıno hesaplıyosun ve hep farmı q ile öldürüp stack kasıyosun 20 dakka sonunda seni durdurabilecek hero sayısı bir elin parmaklarında bulunmuyor ve o 20 dakkadan sonra adamı 2 q ile öldürmenin keyfi bir başka tabi karşı takım annene sövebilir sende random atarsan eğer karşı takım kritik hasar yemiş olur.
Hocam oyundann zevk almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı