LoL'e sıfırdan başlamak

kralin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, LoL oyununu indirdim, oyunun temel amacını vs. biliyorum.
Daha önce Mobile MOBA olan Mobile Legends bang bang (ML:BB) oyununda en yüksek rütbe yani mistik ligindeydim.
ML:BB de nasıl oyunu öğrendim ve iyi oynamaya başladım hiç dikkat etmedim.
LoL'e sıfırdan başlıyorum ve LGS'den sonra günde 4-5 saat oynayabilme imkanım var.
Nasıl gelişirim, Hero'ları öğrenirim yardımcı olur musunuz?
Kardeşim başlamadan sil gibi şeyler yazmazsanız sevinirim, o riski göze aldım. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma tek gelen, Youtube'den tutorial videolarını izlemen. Ama sanırım LGS'ye girecek olan öğrencilerden birisin. Sana tavsiyem LoL'ü falan şimdi düşünme, sınavına odaklan.

Bu arada gerçekten başlamadan silmeyi düşünebilirsiniz.
Öncelikle, ML:BB'den biraz daha sert bir oyun. Öyle 5 mid yaparak geçemiyorsunuz çünkü. (en azından en son oynadığımda böyleydi)
Farklı roller var, rollere göre almanız gereken şampiyonlar, gitmeniz gereken koridorlar, ve uymanız gereken kurallar var.
Kontroller ve temel mekanikler için öğretici videoları izleyebilirsiniz.
Oynaya oynaya çözersiniz merak etmeyin.

Daha önce Mobile MOBA olan Mobile Legends bang bang (ML:BB) oyununda en yüksek rütbe yani mistik ligindeydim.
LoL'e sıfırdan başlıyorum ve LGS'den sonra günde 4-5 saat oynayabilme imkanım var.
Kardeşim başlamadan sil gibi şeyler yazmazsanız sevinirim, o riski göze aldım. 😁

Hocam demeyin demişsiniz ama bence hayatınızı çöp etmeyin, hiç gerek yok. Derslerinize daha fazla önem verin.

İlk olarak sakinleştirici şarkılar açmalısın insanların sana küfretmesine alışmalısın ve 30 level olup hemen dereceli girmelisin bronz başladığın için 3 4 yıl bronzda anneler ile alıştırma yapıp sülale şahsi dini ve ırklara sövmeyi öğrendiğin zaman sileceksin ve sonsuz huzura kavuşacaksın umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı