Lol'e tekrardan başlamak mantıklı bir hareket mi?

Dopamin patlaması istiyorsanız başlayın hocam😈

Hafif ve pay2win olmayan bir oyun için bence halen iyi bir seçenek. Ölümüne gömmeye gerek yok bence. Her yerde gezen CS2 minimum 8 GB RAM'e çıkmış.

LoL kendi türünün en iyi oyunlarından biri ama maalesef bizim kitle oyundan soğutuyor. İşin kısası keyif alıyorsan oyna sıkıntı yok bu bizi ilgilendirmez. Oyun içerisinde '' Unga Munga 🐒'' tipleri görürsen zaten mutelersin.

Önceden hayatsız gibi Zed oynayan biri olarak yaklaşık 1.5 senedir LOL oynamıyorum. TR serverini az çok biliyorum. Peki tekrardan LOL'e başlamak mantık dışı bir hareket mi olur?
Ben tekrar başladığım zaman küfür edenleri direkt muteliyorum seninde öyle yapmanı öneririm. Bana göre zevkli oyun ben senin yerinde olsam başlardım.

Önceden hayatsız gibi Zed oynayan biri olarak yaklaşık 1.5 senedir LOL oynamıyorum. TR serverini az çok biliyorum. Peki tekrardan LOL'e başlamak mantık dışı bir hareket mi olur?
başlanmaz serverlar leş ve oyuncu kitlesi eskiye nazaran 10 yaş altı dolmuş ayrıca arkadaşlar online bir oyunun bağımlılığından kurtulduysanız tekrar dönmek çok mantıksız gidin güzel hikayeli oyunlar oynayarak kaliteyi tadın

Yeni konular

Geri
Yukarı