LoL'e yeni başlayan biri neler yapmalı?

KocaMustaPasa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyuna başlayalı yaklaşık 3 hafta oldu. Hangi şampiyonlarla oynamalıyım, hangi koridorda oynamalıyım ve neler yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba. Oyuna başlayalı yaklaşık 3 hafta oldu. Hangi şampiyonlarla oynamalıyım, hangi koridorda oynamalıyım ve neler yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Geri bırakmalısın.

Size ne arkadaşım? Adam LoL'u bırakayım mı bırakmayım mı diye sormuyor, madem verecek düzgün cevabın yok o zaman git "Valorant battle pass alınır mı?" konularında geçin.
Adamın hayatını kurtarmaya çalışıyoruz, daha ne yapalım?

Size ne arkadaşım? Adam LoL'u bırakayım mı bırakmayım mı diye sormuyor, madem verecek düzgün cevabın yok o zaman git "Valorant Battle Pass alınır mı?" konularında geçin.

Bu kadar agresif olma dostum. Ergenliğini hat safhada yaşıyorsun diye kimse senin agresif tavırlarını çekmek zorunda değil. Herkes kurallara uyduğu sürece istediğini yazma özgürlüğüne sahip bu seni ilgilendirmez.

Oynamamanı tavsiye ederim, oynayacaksan da ne tarz oynamayı seviyorsun onu keşfet önce mesela suikastçı mi tank mı büyücü mü gibi sonra o tarzdaki karakterlere bak mesela tank sevdiysen Shen'e bak Ornn'a bak zaten internetten bulursun onları kolayca. Karakteri seçtikten sonra o karakterin biraz oynanış videosunu izle. Ama sana tavsiyem tek bir karakter oynamaman karakterler birbirlerini counterlar bu yüzden bir koridorda en az 3 şampiyonun olsun.

Sıkıntınız popüler kültüre uyup 2 kelimelik saçma yorumlar atmanız. özgür düşünceye karışılmaz ama bilgi vermiyorsan git düzgün açıklama bul. Bu binevi İzoly konusuna Sadece C4 yazıp bırakmak gibi birşey, ve bu da yasak.

Geri
Yukarı