LoL'e yeni başlayan biri için tavsiyeler

LoL'de 13 seviyeyim ama bir türlü oyuna alışamadım, adam geldiği zaman yeteneklere aynı anda basıyorum ve neyin ne işe yaradığını pek bilmiyorum. Biraz taktik verir misiniz? Başlama falan demeyin, başlayacağım.

Başlamamak en iyisi.

Öncelikle şöyle diyeyim. Yeni başladıysan böyle her maç farklı farklı şampiyonlar denemek isteyeceksin ama oyunda gelişmek istiyorsan aynı şampiyonu defalarca oynamak gerek. Şampiyonları dene sonra bir tanesini seç ve onunla sürekli oyna. Bir de YouTube'dan o şampiyonu iyi oynayan oyuncuları izle neyi nasıl yapıyorlar vs. özellikle Çinli OTP'ler çok iyi oynuyor. Onlar hangi rünlerle giriyor hangi itemleri kasıyorlar vs bunlara dikkat et. Sonrasında oynayıp tecrübe edinmekten başka bir yol yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şampiyonlara karşı nasıl oynayacağını da bilmen lazım. Önce Garen gibi kolay şampiyonlar oynamanı tavsiye ediyorum ve YouTube'dan hangi şampiyonlara karşı nasıl oynandığı hakkında videolar izleyebilirsin. Çok işe yarayacağını düşünüyorum, oyunu nasıl oynayacağını bilmek yetmiyor. Bunun yanı sıra şampiyonlara karşı nasıl oynayacağını da bilmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı