LoL'e Yeni Sihirdar Vadisi Haritası Geldi!

MertKemal

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için durumlar üzücü açıkçası,yeni gelen güncellemeyle fps oranım neredeyse yarıdan fazla düştü,çoğu kişide bu durum mevcut daha önce 80civarı oynarken şuan neredeyse 30u zor buluyor tüm her şeyi kontrol etmeme rağmen durum bu malesef beğendim mi sanırım hayır.

Benim için durumlar üzücü açıkçası,yeni gelen güncellemeyle fps oranım neredeyse yarıdan fazla düştü,çoğu kişide bu durum mevcut daha önce 80civarı oynarken şuan neredeyse 30u zor buluyor tüm her şeyi kontrol etmeme rağmen durum bu malesef beğendim mi sanırım hayır.
Bende 70 FPS de oynarken şuan 120-130 civari oynuyorum

Beklediğim gibi olmadı.
Yama tamamen bitmiş şekilde yayınlanmalıydı karakter modellemeleri yeni harita üzerinde tükenmez kalem ile çizilmiş gibiler.
Dota 2'de harita tasarımı köşeleri vs aynısı karakter modelleri üzerinde de var, yani lol yeni harita başka bir oyun karakterler başka bir oyundan alınıp birleştirilmiş gibi.

Bundan daha fazlasını beklerdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malesef yeni haritada Karakter isimleri bende puslu görünüyor.
Örneğin;
nGnrNV.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı