Yeni sihirdar vadisini beğendiniz mi?

Makaleler
4
Yer
Ankara
LoL'e yeni gelen güncelleme ile sihirdar vadisi değişti biliyorsunuz. Ben hiç beğenmedim açıkçası, Jungle oynayanlar için işler bayağı zorlaşmış, mid ve top alanı genişlemiş. Siz beğendiniz mi?

Bundan sonrası berbat. İyice çocuk oyununa döndürdüler oyunu.

1704958994256.png

Bir 4 yıldır sadece ARAM oynayan biri olarak ben bu oyunu 2019'dan beri sevemiyorum. Yaptıkları her şey oyunu iyice dengesizleştiriyor ya da bozuyor. Hatta son 1-2 yıldır ARAM'da dengesizleşti gibi hissediyorum. Dengesiz karakter dağılımı(Rakibe 4 tank verirken bize tank eritebilecek karakter vermemesi; Nidalee, Vel Koz gibi 3-4 karakteri aynı takıma koyması vb.) çok arttı.

3. sezondan beri ara ara bıraksam da lol oynuyorum. Her yeni harita geldiğinde önce kötü olmuş denir, sonra herkes alışınca oynamaya devam edilir. Bence güzel görünüyor. Haritanın büyümesi, gang atma değişiklikleri falan derken oynanmayan şampiyonların da metaya girebileceğini düşünüyorum.

14 senedir gelen her yeni değişikliğe topluluk laf eder beğenmez ama oyundaki değişiklikler her zaman iyi veya kötü olması fark etmeksizin oyunu canlı tutar. Sonuç olarak değişikliğe ihtiyaç vardı gelmesi iyi oldu.

Deneme fırsatım olmadı henüz ama her değişiklik lol için iyi oluyor. Dereceli için tek harita var yıllardır. Bu haritada değişiklik şart idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı