LoL'u bırakmalı mıyız?

Evet. Daha iyi bir mental için rekabetçi oyunları bırakmak şart. Kitlesi LoL gibi toxic olan oyunlar için daha bi şart.

Alternatif olarak Wild Rift oynayabilirsin telefonda. Daha rahat ve rekabetçilik unsuru daha geri planda.

Bence LoL bırakılamaz. Sadece ara verilebilir. 2 yıl oynamadığım bile oldu. Tekrar geri dönüp başladım her seferinde. Lanet bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam koridoruna gelip farm XP vesaire çalıyorsa seninde imlecin onun koridoruna ya da ormanına tıklayacak inan daha kanser bir davranış umursamamak. Sen dalaştıkça haz alıyolar.

Oyunun kitlesi her geçen gün bozuluyor. Ben ilk başladığımda işinde gücünde abilerle gece yarısı aramda pre girerdik. Şuan üniversite bitti hala oynuyorum , kendisini tanrı zanneden dine kitaba ve ülke değerlerine kurucusuna hakaret eden liseli narsistlerle dolu. Hadi bunu oyuncuları susturarak hafifletiyoruz da diğer bir problemde script ve hile bu çok büyük sorun yeni botlar rankedlere bile dadanmışken oyun kitle kaybediyor. Onun yerine farklı mobalara yönelmek lazım mobilde Wild Rift veya bilgisayarda da Dotaya yönelmek bir seçenek olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı