Longline marka SSD nasıldır?

Şu model bile Longline denilen markadan kat kat iyidir emin olun. Memnun olmayanlar var ama ben "şahsen" kutusunda ve sitesinde yazılanın aksine 560 MB okuma 500 MB yazma hızı alıyorum ve memnunum 😀

Bunlara da bakılabilir.

Arkadaşlar bizim halkımızın en büyük sorunuda bu zaten.Ben de biliyorum Samsung,ADATA vs almayı. Fakat bütçe maalesef onlara yetmiyor.Malum öğrenciyim bazen birşey alacakken 10-15 lira bile düşündüğüm oluyor.Direk ezmeye çalışmaya gerek yok.Gonul isterki yazılım desteği olan, adıyla şan yapmış bir markayı almak ama olmuyor her zaman o istediğimiz.Ben sadece longline marka sordum gelen cevaplar m2 al demekten hi-level markasını tartışmaya kadar gelmiş. Gözünüzü seveyim bilgisayarım m2 desteklese m2 sorardım zaten bana 2.5 Sata3 lazım diye sordum. Yani bu ürünü alan 200+ kişi nasıl oluyorda bu kadar memnun kalıyor diye sordum.

Ben ram almıştım bu markadan gayet memnun kaldım. ssd ise kullanmadım ama okuma yazma hızları diğer markalara göre daha düşük diye yorumlarda görmüştüm ve eğer benim ssd ihtiyacım olsa alırdım.

Son düzenleme:
SanDisk'in M2 SSD'lerini daha önce gördünüz veya tecrübe ettiniz mi? Teknoloji ile ilgili araştırma yaparken bilimsel veriler ve deneyimler kullanılmalı forumlarda yazılan "ben önermiyorum sorun var" tarzı yazıları baz alarak yazmak hiç doğru değil.
1 adet SanDisk USB, 1 adet de SanDisk SSD kullandım ikisi de sorunlar çıkarttı. Yalnızca bende değil, aynı modelleri kullanan çoğu kişide de sorun çıkartmıştı. Tabi bu bahsettiğim ürünler 5-6 yıl kadar önceydi, şuan kendilerini geliştirmiş olabilirler fakat ben asla tekrardan SanDisk almayacağım.

Lexar markası hakkında yorumunuz var mı?
Birkaç yıl önce hafıza kartı alacağım zaman araştırmıştım, o zamanlar hafıza kartı olarak öneriliyordu. SSD'leri hakkında bir bilgim yok.

Toshiba, SanDisk, James Donkey, Hi-Level mümkünse almayınız dedirten markalar.
Buraya ADATA SU630/650 modellerini de dahil edelim.

Longline 240 GB USB SSD kullandım. Cihaz performans açısından oldukça iyi. Tabi, bilgisayarın diğer bileşenlerine bağlı olarak hızında farklılıklar olabilir. Fiyat/performans açısından beni memnun etti. Markayı araştırırken olumlu yorumlarla karşılaşmışsınız, kullanıcılar da belli ki memnun kalmışlar. Ben herhangi bir problem yaşamadım. SSD konusunda piyasaya hakim markalar mevcut. Ancak diğer markaları da kullanmadan olumsuz yorum yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

ben kullanıyorum okuma yazmada çok kaliteli ısınma yapmıyor kingston kullandım wd kullanmdım ama en iyisi longline markaya takılmayın metal kasa dışı diğerleri plastik içini açtım termal ped ile soğutma yapılıyor bu metal kasa ve soğutma hiç birinde yok.

Geri
Yukarı