@Lord Raiden ile soru-cevap etkinliği

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Soru-cevap etkinliklerimin ikinci konusuna hoş geldiniz, sağ olun, var olun. Bugünkü konuğum @Lord Raiden olacak. Kendisi, sevdiğim ve fikirlerini beğendiğim bir üye. Umarım uzun yıllar boyunca buralarda olun. O zaman hemen sorulara geçeyim :)
Not: Cevaplamak istemediğiniz bir soru olursa cevaplayamayabilirsiniz, tamamen sizin hür iradenize kalmış bir durum.

1- Gördüğüm üzere foruma katıldıktan yaklaşık 1 ay sonra süper moderatörlük görevini üstlenmişsiniz. Bunu nasıl başardınız? Bu gerçekten büyük bir başarı çünkü. O sıralarda forumda bulunmasam da forumu 1 ayda epey sallamış olmalısınız diye tahmin ediyorum.
2- Nerede yaşıyorsunuz, yaşadığınız yerden memnun musunuz?
3- Bir Harry Potter hayranı olduğunuzu tahmin ediyorum, öyle misiniz? Eğer öyleyseniz hikayede en beğenmediğiniz kısım neresiydi?
4- Ne tür müzikler dinlemeyi seversiniz, en sevdiğiniz şarkı ne?
5- Mortal Kombat serisine hayranlığınız ne kadar süredir var, ilk ne zaman seriyle tanışmıştınız?
6- Moderatörlük görevinizden memnun musunuz, yaşantınızı kötü yönde etkiliyor mu?
7- En sevdiğiniz oyun nedir? (Mortal Kombat serisi hariç 😄)
8- Son olarak çekilişten kazandığınız PS5'i ne yapmıştınız? Olaylardan biraz uzak kalmıştım da.

Şahsi sorularım bu kadardı. Diğer üyelerin de varsa sorularını sormalarını rica ediyorum, iyi günler dilerim.

Geri
Yukarı